Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yarın iş görüşmem var yardım eder misiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yarın iş görüşmem var yardım eder misiniz?

Arkadaşlar mı desem sevgili forum üyeleri mi desem....
    Yarın saat 16:00 gibi bir yere iş görüşmesine gideceğim. Ön muhasebe elemanı arıyorlarmış, tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum bende aşırı derecede dikkatsizlik ve bu yüzden de özgüven eksikliği var neler yapmalıyım?
    Her şey güzel olacak...

Re: Yarın iş görüşmem var yardım eder misiniz?

Orjinal yazı sahibi: tavananna
    Orjinal yazı sahibi: masum528
    Yarın saat 16:00 gibi bir yere iş görüşmesine gideceğim. Ön muhasebe elemanı arıyorlarmış, tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum bende aşırı derecede dikkatsizlik ve bu yüzden de özgüven eksikliği var neler yapmalıyım?
    git şansını dene derim kardeşim ne kaybedersin.
    : ) İş arıyorum ve bir şans yakaladığım için mutluyum ve zaten gideceğim beni sakinleştirecek ne önerebilirsiniz?
    Her şey güzel olacak...

Yorum

Re: Yarın iş görüşmem var yardım eder misiniz?

Orjinal yazı sahibi: tavananna
      git şansını dene derim kardeşim ne kaybedersin.
      : ) İş arıyorum ve bir şans yakaladığım için mutluyum ve zaten gideceğim beni sakinleştirecek ne önerebilirsiniz?

sadece bu işi hakketiğini düşünerek hareket et. sakin olmaya çalış ve karşındaki kişiyi iyi dinleki sorduklarına tam cevap verebilesin. kendinden emin hareket etmeye çalış, ne ben herşeyi bilirim neden ben hiçbişey bilmiyorum tarzında konuş bildiklerin kadarıyla cevapver. en önemliside kıyafetine çok önem ver, bende zamanında bi müdür olarak görev yaptığım için bunları söylüyorum. çok insanla görüşmelerim oldu. karşındaki kişiyle her zaman göz teması kurmaya çalış. bazen kelimelerin anlatamadığı şeyleri gözlerdeki pırıltı anlatabilir.
      BİRİ BENİ DURDURSUNNNNNN

Yorum

en kolayı dideral hem ucuz hemde etkili heyecanını,titremeni alır çokta ucuz..haydi bol şans.

Yorum

İşleniyor...
        X