Duyuru

Collapse
No announcement yet.

mutlu musunuz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• mutlu musunuz?

Kendinizi genel olarak nasıl tanımlarsınız? Mutlu mu, mutsuz mu? Yoksa mutlu olup olmadığınızdan pek emin değil misiniz?
    0
    a:3:{i:838;a:5:{s:12:"polloptionid";i:838;s:6:"nodeid";s:6:"522178";s:5:"title";s:4:"evet";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:839;a:5:{s:12:"polloptionid";i:839;s:6:"nodeid";s:6:"522178";s:5:"title";s:5:"hayır";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:840;a:5:{s:12:"polloptionid";i:840;s:6:"nodeid";s:6:"522178";s:5:"title";s:10:"bilmiyorum";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

Ben kendimi genelde mutlu hissediyorum. Mutsuz olduğum zamanlarım oldu elbette. Özellikle lise dönemlerimde. Depresyondaydım çünkü. Ancak yaşamımın büyük bir kısmı neşeli geçti. Çocukluk ve şimdiki zamanlarım özellikle çok iyi geçti ve geçmekte. Sizin mutluluk durumunuz nasıl?

Yorum

Ben de mutluyum Hepimizin zamanında mutsuz dönemleri olmuştur.

Şu anda mutsuz olanların da mutlu dönemleri gelecektir

Herkese mutlu hayatlar...

Yorum

mutluluğu arayanlardanım. halime şükrediyorum. mutluluk diye birşey yok gibi geliyo bana. her an imtihan ediliyoruz . sadece gönül huzuru var bence.
        SUSMAMIZ YOKLUGUMUZ DEMEKTIR.

Yorum

BENİM SU AN DA KAFAM COK KARISIK VE MUTLUMUYUM DEĞİLMİYİM BİLMİYORUM.... :cry:
          YAŞIYORSAM AŞK SEBEBİM.....

Yorum

mutsuzum... :cry:
            <div>hafif acılar konuşabilir ama, derin acılar dilsizdir<br /></div>

Yorum

mutluyum,az çok değişiyo ama mutluyum sonuçta
              "TESADÜF BİLİNÇALTIMIZDIR"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: feyzasama
                mutluluğu arayanlardanım. halime şükrediyorum. mutluluk diye birşey yok gibi geliyo bana. her an imtihan ediliyoruz . sadece gönül huzuru var bence.
                Aynen katılıyorum,söyleyeceğim şeylerin aynısı söylenmiş tekrar tekrar söylemeye gerk yok,o yüzden feyzasama arkadaşımıza katılıyorum...

Yorum

Re: mutlu musunuz?

Orjinal yazı sahibi: unver
                  Kendinizi genel olarak nasıl tanımlarsınız? Mutlu mu, mutsuz mu? Yoksa mutlu olup olmadığınızdan pek emin değil misiniz?
                  şu an mutlu değilim hiç....
                  büyük sıçrayış için birkaç adım geri gitmek gerekr

Yorum

Re: mutlu musunuz?

Orjinal yazı sahibi: unver
                    genelde mutluyumdur.Ancak mutsuz olmama sebeb epey olay sözkonusu dolaysıyla hem mutlu hem mutsuz..yaşıyoz işte.. :lol:

Yorum

genelolarak mutluyum şükürler olsun
                      şu beklemek olmasa...

Yorum

mutluluk aramakla bulunan bir şey değildir...mutluluk bir yoldur bir tercihtir şu ana kadar yanında olanları ve elde ettiklerini düşünürsen mutlu olursun ben senelerce aradım öyle bir şeyin olmadığına karar verdim mutluluk içimizdedir ve doğrudur
                        <div align="center">Hayatta muvaffak olmak icin uc sey lazımdırikkat, intizam, calısma.MEVLANA</div>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: diojen
                          mutluluk aramakla bulunan bir şey değildir...mutluluk bir yoldur bir tercihtir şu ana kadar yanında olanları ve elde ettiklerini düşünürsen mutlu olursun ben senelerce aradım öyle bir şeyin olmadığına karar verdim mutluluk içimizdedir ve doğrudur
                          kendi verdiğimiz anlamın içerisindedir aradığımz şey. nasıl bakarsak öyle görürüz.doğru söylüyosun diojen. uzun zamandır kendim için oluşturduğum hüzünlerimin içinden çıkamayacakmışım gibi hissediyorum. yolumu bulmakta zorlanıyorum ve ben kötü hissediyorum. şimdi mutsuzlukmu bunun adı.?
                          SUSMAMIZ YOKLUGUMUZ DEMEKTIR.

Yorum

çocukluğum çok mutsuz geçti, şimdi de mutluyum diyemem, gelecekte mutlu olurum umarım, bunun için mücadele ediyorum zaten

Yorum

mutluyum vede gururluyum çünkü ben biraz kiloluyum :lol:

arkadaşlar anlamlı bir başlıkta yine beraberiz..
                              mutluluk ve huzur diliyorum herkese hemencecik ve diyorum ki
                              hayat çok güzel..
                              gün doğuşları, gün batımları..
                              en kötü zamanlarımızda bile durmak bilmeyen o mükemmel döngü...
                              yaşamak ve bundan keyif almak için ne çok sebebimiz var aslında..
                              "mutluyum mutlusunuz mutlular.. "

Yorum

İşleniyor...
                              X