Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"AŞK" üzerine....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• "AŞK" üzerine....

Sevgili arkadaşlar,bir sorum var size....

Aşk bir kerelik midir??.....Yoksa ikinci kez aşkı yaşayan var mıdır???..... :?:
    Paylaşırsanız sevinirim...
    0
    a:3:{i:853;a:5:{s:12:"polloptionid";i:853;s:6:"nodeid";s:6:"522182";s:5:"title";s:23:"a)Evet,bir defa yaşanır";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:854;a:5:{s:12:"polloptionid";i:854;s:6:"nodeid";s:6:"522182";s:5:"title";s:72:"b)Hayır,bir daha yaşamak mümkündür...Yeter ki doğru insanı bulabileyim..";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:855;a:5:{s:12:"polloptionid";i:855;s:6:"nodeid";s:6:"522182";s:5:"title";s:34:"c)Bilemiyorum,kararsızım bu konuda";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

aşk sadece bir kere yaşanır derler ama insn her gideni daha çok sevdiğini söyler o bir başkaydı diğerlerinden farklıydı hangisinin aşk olduğunu tam kestiremiyoruz sanırım aslında yitirdiğimiz her sevgi aşkımızdı diye düşünüyorum :lol: dolayısıyla bir kere değil defalarca yaşıyoruz :lol:
    <div>VAZGECILMEZ MISIN AMANNN???</div>

Yorum

Re: &quot;AŞK&quot; üzerine....

Orjinal yazı sahibi: hayat_guzeldir
      Sevgili arkadaşlar,bir sorum var size....

Aşk bir kerelik midir??.....Yoksa ikinci kez aşkı yaşayan var mıdır???..... :?:
      Paylaşırsanız sevinirim...
      aşk karşılıgını bulunca aşktır ..karşılık dediğim iki taraftan düsürtçe
      yasanılan duygular oldugunda ..ve aşk kararsızlık taşımaz...
      aşk oldugunda iki tarafta sonuna kadar gider..
      eger ikinci aşkı yaşanıyorsa...daha öncesi durust olmamıstır..
      aşk yaşanılmamıstır..

Yorum

bence insan hayatı boyunca sadece bi kişiye aşık kalamaz aşk etkileşimdir aşk karşındakini gözünde büyütmektir bence.
        <div>Bu Hayatta Gordugum Herşey Benı Yenıden Dogmak ıcın Olmeye Cagırıyor!....</div><br />

Yorum

Aşk bir kere yaşanıp bir daha yaşanmayacak bir duygu değil.. Öyle bir şey ki, hayatında 10 kerede aşık olabilirsin.. Hiç olmayabilirsin de.. Kalp de sınır yoktur..

Yorum

her aşık olduğunda işte bu dersin.son kez aşık olduğunu sanırsın..
            biter..
            tekrar aşık olursun bu kez tamam dersin,bu son..o da biter..

tekrar tekrar aşık olursun.her seferinde en büyük ve son aşkındır
            aslında fazla söze gerek yok aşkla ilgili.yaşamak gerek..
            Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
            Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
            Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

aşk çok komplike bir duygu..var mı yok mu önce bunu tartışmalıyım sanki.bazen toplumun aşk konusunda soyledıklerının bu kavramı yarattıgını duşunuyorum..bilinç altımıza yerleşmiş bir beyaz atlı prens hayali...aşkı hiç iliklerimde hissetmedim.yaşamadan yorum da yapamam sanırım
              marla.. marla.. damaginizdaki bir cizik.. sadece onu dillemegi biraktiginizda gececek kucuk bir cizik.. ama yapamiyorsunuz..

Yorum

beyin herkese aşık olur ama kalp birkez sever

Yorum

Bencede aşk bir kez yaşanır!Tabi ilk yaşadığınız çocukluk aşklarını saymıyorum bunu konşurken!karşılıklı yaşanan bir aşktan bahsediorum herşeyinizi paylaştığınız günahları korkmadan birlikte yaşadığınız aşktan bahsediyorum bana göre bu böyle açıkçası Aşk birkez yaşanır.
                  Bir elde şarap bir elde kuran, Bir helaldir işimiz bir haram, Şu yarım yamalak dünyada , Ne tam kafiriz ne tam müslüman.

Yorum

doğru insanı bulunca neden aşık olmyım kii ,sadece bakcak mıyım ben bi kere aşık olanlardanım die :lol: :lol: :lol:
                    "TESADÜF BİLİNÇALTIMIZDIR"

Yorum

aşk

aşk doğru insanı doğru zamanda doğru yerde bulunca ikinci kez de yaşanır bence... Zor iş... Aşka inancım yok açıkçası bu saatten sonra aşık olamam hiç...

Yorum

defalarca aşık olunabilir ama ya sevgi??? işte o çok zor, çok da değerli derim..

Yorum

İşleniyor...
                        X