Duyuru

Collapse
No announcement yet.

intihar cözüm olabilirr!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• intihar cözüm olabilirr!

hayattan zevk alamıyorsam.yasamanın anlamı yoksa.cözüme inanmıyor var karamsarsan..olmayacaksa be kardesim..niye uzatıyoruz kii

bak şu an beni çok olumsuz etkiliyorsun

Yorum

karamsar bakmaktan bile sıkıldım..cözümü cok basit o zaman..böyle devam edecekse etmesin!

Yorum

inceldigi yerden kopsun o zaman.............

Yorum

Peki nedir sizi bu kadar ucuruma iten sebep cok cok ozel degilse paylasirmisin bizimle?
          SEN HERŞEYE DEĞERSİN!!!

Yorum

daha az önce bileklerime bakıyordum :lol: beni hayata bağlamak için ne kadar cılız olduklarını düşünüyordum :lol: dev gibi bir enkazın ardından, bikaç güzel insanı mutlu etmeye adadığım hayatımı... kendim için bişey isteyecek cesaretim yoktu... hevesim de... rol yapıp onları kollayıp gidiyordum işte... ölümden daha işe yarar görünüyordu...

ama hayat garip?? sen ondan vazgeçtiğinde dönüp kendine bağlıyor seni?? en ummadığın anda?? niye peki?? sonra sen heveslenip enkazın üstüne yeni bir tuğla koymaya kalktığında... dönüp bir tekme atıyor :lol: :lol:

deli mi ne :lol: :lol:

ölmeyecem ulan :lol: :lol:

cılız bileklerim dayandığı kadar güzel bişeyler yapmaya çalışacam :lol: tekmelensem de :lol:

o yüzden lütfen beni olumsuz etkileme...

Yorum

bonnie ok bakmıycam bu başlığa. inşallah yardım edersiniz ona.

Yorum

uzatıyoruz çünkü sandığımız kadar uzun olmadığını biliyoruz..aceleye gerek yok..zaten öleceğiz birgün..umutsuz yaşanmaz diye birşey yok.yaşanır ben yaşıyorum ve ölmeyi bekliyorum..uzatıyorum çünkü hala bir ailem var.uzatıyorum çünkü seyrekte olsa yaşadığımı hissediyorum..umudum yok ama başkaları benden umutlu..onlar için dayanmak zorundayım..çünkü onlar benim kadar güçlü değil..gidişim başkalarının umudunu kırmamalı şimdilik..yarına allah kerim

Yorum

ölüp gitmek hüner değildir!
                  <em>Biliyorum kader değil Kendi ellerimle Kazdım bu mezarı Ben kendime&nbsp;</em>

Yorum

Merhaba DosTum
                    Seni anLamaya çaLışıyorum Benimde yaşadıqım Zor zamanLar oLdu Herqün inTihar HaberLeri qörüyordum ve qerçekTen DertLerinden KurtuLup KurtuLmadıkLarını merak eDiyordum denemeden öqrenemezdim insan Her harüKarda bi acı çekecekse öLürKen çekTiqin acının fazLa birşey oLmayacaqını düşündüm ama yaPamadım çünkü buna Karar verebiLmek benim eLimde deqiLdi ve aRaşTırdım ne yaPabiLirim diye diqer insanLar umrumda oLmasaLarda mutLu oLmak zorunda oLduqum bi hayaTım vardı Ki haaLa var nasıL oLduqunu PekDe anLayamadan baLık Tutmak çok hoşuma qiTTi 1 Defa yapTım 2. Defa yapTım ve Kendime bi Kayık aLdım şimdi muTLu sayıLırım isTediqim şeyi yaPıyorum haFTanın 3-4 qünü baLık'a çıKıyorum qerçekTen sende birşeyLerden hoşLanıyor oLmaLısın
                    Sende baLıqı Denemek isTersen buyur bekLerim biqün çıKaLım veya başKa şeyLerde yaPabiLirsin. Ama öLüm çözüm oLamaz Kimsenin inançLarına diL uzaTmak haDDime deqiL ama ben KasT-i öLümün emaneTe hıyâneT oLduqunu düşünmeye başLadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dulsa
                      ölüp gitmek hüner değildir!
                      iyileşmek ya da iyileşememek meselesi bu..iyileşen birinin iyileşmesi kendi hünerinden değildir.ya da iyileşemeyen birinin..bu iyi doktor iyi aile iyi motive iyi terapi meselesidir..intiharı seçen biri yaşamayı becerememiştir diye birşey de olamaz(eğer psikolojik sorunları varsa ya da herhangi bir hastalığı)YAŞATMAYI becerememiştir düzen toplum sağlık sektörü ailesi..insanlar intihar ederek ölmezler bütünüyle..%70 toplumun cinayeti %30 kişinin yanlızlığıdır..hep diyorum intihar diğerlerinin cinayetidir bence..her ne hikmetse faili aranmaz sorgulanmaz..bu dünyada yaşamak gerçekten riyakar bir hüner gerektiriyor..kimi kıvırıyor kimi dik duruyor..ne ilginçtir ki dik duranlara deli deniyor :lol:

Yorum

dünya seni öldürmesin sen dünyayı öldür
                        inadım inad dünya benim prangam olmayacak

Yorum

İşleniyor...
                        X