Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardım nolur:(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yardım nolur:(

mrb herkeze daha demin arkdasımız daki konu gibi bende delirmek uzereyimmm sabah kalktıgımda kotu bir his var içimde,ben boyle değildim 3 gundur bana bisey oldu sanki içime kotu bisey girdi cok korkuyorum sanki katilim birilerini oldurucem sanki olucekler,yasadıgımı hisetmıyorum ruya sanki.dayanamıyorum ben boyle deilidm cok korkuyorum anneme diyemıyorum geceleri uyuyamıyorum.bi yere gitiklerinde oluckeler sanki hisdediyıyorum bana nolursunuz yardım edin

selam

vakıt kaybetmeden psıkyatrısten randevu al madem annene anlatamıyosun bırılerıne anlatmanda fayda var. sanırım zarar verme obsesyonu baslangıcı gıbı geldı bana ama en dogrusunu hekım soylıcektır. vakıt kaybetmeden doktora gıtt

Yorum

hiç bisey bılmıyorum benim bi doktorum bile yok bunları anlatınca aglıyorum ben cok korkuyorum dayaanamıyıcam sanki kotu bisey olucak offf

Yorum

kımseye soylemek zorunda degılsın ıcını serın tut senın gıbı bazen benımde hıssettıgım olmustur ama once benı sınle yada yakın bı arkadasını yanına al ozel muayenesı olan bı psıkologa psıkytr hangısı olursa ona gıt lutfen cunku sana verecegı ılacı ıcınce neden daha once gıtmemısım dıyeceksın. bılınmeyen numaraları ara cevre ıllerdekı psıkologların ısımlerı adreslerını ıstee hadı yapablırısın

Yorum

Re: yardım nolur

Orjinal yazı sahibi: meldamert
          mrb herkeze daha demin arkdasımız daki konu gibi bende delirmek uzereyimmm sabah kalktıgımda kotu bir his var içimde,ben boyle değildim 3 gundur bana bisey oldu sanki içime kotu bisey girdi cok korkuyorum sanki katilim birilerini oldurucem sanki olucekler,yasadıgımı hisetmıyorum ruya sanki.dayanamıyorum ben boyle deilidm cok korkuyorum anneme diyemıyorum geceleri uyuyamıyorum.bi yere gitiklerinde oluckeler sanki hisdediyıyorum bana nolursunuz yardım edin
          en yakın zamanda psikiyatre görünmen lazım.bir şekilde bunu yapman gerekiyor.ben okbye benzettim senin bu durumunu.hatta okbmin ilk başladığı günlerle aynı sıkıntı.seni çok iyi anlıyorum.sakın endişeye kapılma bu bir hastalık ve tedavisi var.sen kimseye zarar vermezsin ve vermeyeceksin.olay saçma yada anlamsız bulduğun ve bunu bildiğin halde birtürlü kafandan atamadığın seni bunaltan sıkan düşüncelerin oluşturduğu korku ve kaygı durumu.şu linke bakmanı istiyorum çok geçmiş olsun.http://www.webhatti.com/genel-saglik...bozuklugu.html

Yorum

İşleniyor...
          X