Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ANKETE KATILIRMISINIZ ARKADASLAR ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ANKETE KATILIRMISINIZ ARKADASLAR ?

5 YILLIK BİR İLİŞKİNİZ VAR GERCEKTEN COK AMA COK SEVİYORSUNUZ BİRBİRİNİZİ 3 SENE SONRASIDA EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ AMA SEVDİĞİNİZ ERKEĞİN GÜZEL GELİRLİ BİR İŞİ YOK DİYE AİLENİZ İSTEMEZSE AYRETTEN ÜNİVERSİTEDE BİTİRMİŞSİNİZ DAVUL BİLE DENGİ DENGİNE DİYORLARSA SİZİN SONUNUZ OLMAZ AYRIL DERLERSE BU DURUMDA NE YAPARDINIZ ?

- Aile bilmeden önce beraber calısıp geciniriz diye düşünüyordunuz

- Gerçekten birbirinizi çok ama çok seviyorsunuz

- Evlilik dahil herseyde onun hayalini kurup herseyden konusulup anlasılmıstır .

- Neler yasanmıstır onca zaman icinde sonrada ayrılık olsun aileler istemiyor diye olurmu bu ?
    0
    a:3:{i:884;a:5:{s:12:"polloptionid";i:884;s:6:"nodeid";s:6:"522193";s:5:"title";s:9:"AİLENİZMİ";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:885;a:5:{s:12:"polloptionid";i:885;s:6:"nodeid";s:6:"522193";s:5:"title";s:12:"SEVDİĞİNİZMİ";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:886;a:5:{s:12:"polloptionid";i:886;s:6:"nodeid";s:6:"522193";s:5:"title";s:107:"YOKSA AİLENİZE NE YAPIP EDİP ONU KABUL ETTİRMEKMİ HER SARTTA ZORLUKTA ONUN YANINDA OLUP BERABER YASAMAKMI ?";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    NEYDİM NE OLDUM NE OLACAĞIM ?

ÖZELLİKLE BAYANLAR İÇİN BİR SORU BU GERÇEKTEN SEVEN NE YAPAR ? ARKADASLAR ?

Yorum

kim bu ilişkiyi yaşayan?
      biraz daha ipucu lazım adam ne iş yapar kız ne iş yapar
      -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

- Kız üniverste okuyup güzel bir yere gelmiş kişi yada gelecek

- erkek normal bir işte calısan okumamıs ama dısardan okumaya gayret gösteren çalışan normal geliri olan bir kişi

Kim olduklarının önemi yok suan yorumların vede anketteki sonucun önemi var sonunda

Tesekkür ederim !

Yorum

ÖZÜR DİLERİM YAZMAYI UNUTMUŞUM

- AİLENİZ YA BİZ YA O DEME GİBİ BİR DURUMUDA VAR BU DURUMLADA KARSI KARSIYASINIZ ?

Yorum

önemli olan kişiliği değilmi hem illa okumak zorundamı okuyaman fakat kendini çok iyiderecede geliştiren insanlar tanıyorum ben.. okuyan bi insandan daha mantıklı daha iyi düşünebilen kişilikler vs örnekleri çoğaltmak mümkün

insan olsun ya valla gerisi boş maddiyatda olur herşey olur
            BAŞINI G&Ouml;ĞS&Uuml;ME YASLADIĞINDA TEK BİR D&Uuml;ŞMANIM VARDIR; ODA GE&Ccedil;İP GİDEN ZAMAN<br /><br /><div align="center">&Ouml;MR&Uuml;MMM</div>

Yorum

...

Beraber mücadeleyi bırakmasınlar...kız ailesine rest çekmesin ama erkeğide bırakmasın...zaman geçtikçe aile kızın nekadar istekli olduğunu,bağlı olduğunu görecektir.Aradaki sevginin nekadar güçlü olduğunu ispat etmek için iyi bir sınav bence...çok gördüm böyle vakalar...sonunda hep mutlu son oldu..ve hatta aileler damatlarını çok sevdiler sonrasında....aile içgüdüsel olarak kızlarına maddi manevi en iyisini layık görürler haklı olarak.....gönül kimi sevmişse padişah odur...aşkan vazgeçmeyin asla...

Yorum

aıle önemlı ama 5 senede az değil kı,zor bı seçim ama bence ılışkıne guvenıyorsan evlen sonra aılenın gonlunu al.bazen ınsanlar kendılerı için bişler yapmalı ,bu bencılık değil

Yorum

Sevgili CRaZY_BoY,zor bir anket...Zor bir soru...

Tamamen kişiliklerle ilgili göreceli bir konu...Taraflar gerçekten olgun ve hayatı içlerine sindirmiş insanlarsa,aile ikna edilebilir.

Bu ve benzeri yaşanmış örnekleri gözönüne aldığımızda ve ailelerin çoğunlukla haklı çıktığını gördüğümüzde de tıkanan bir cevaplama sistemi...

Sevgi çok kutsalda,her zaman tarifindeki anlatıma uymuyor işte,şartlar ve gelecekte yaşanan duygular gereği.Üniversite mezunu olup,kişiliği gelişmemiş,üniversite mezunu olmayıp kişiliği gelişmiş insanlar var...

Her zaman "Samanlık Seyran Olmuyor"işte...Hayal kırıklığı yaşamayı göze alabilmek olayı biraz da...Ama hayat sürprizlerle dolu...

Ben en iyisi ankete katılmayayım. Çok geniş açıdan bakıyorum olaya... :roll:

Yorum

- Kişiliği iyi çocuğun
                    - Kız Çocuğun liseyi bitirmesini istiyor dısardan en az , çocuk lisede kalmıs daha sonra gitmemiş okula ama dısardan bitirmeye calısıyor , kendini geliştirmek için elinden geleni yapıyor çaba gösterip uğras veriyor her konuda

- Hersey zamanla olur doğru insanlık önemli ama kız ailem istemezse olmaz diyor işte ayrılmak zorunda kalırız diyor böyle seven sevgi olurmu ? - Siz olsanız sonunda sizi ailesi istemedi diye bırakıcak birine 5 senenizi vermişsiniz dahada verirmisiniz ayrılmazmısınız her sartta zorlukta yanınızda olmayacak birinden garantisini vermiyor ailem olmazsa olmaz diyor

Yorum

Teşekkür ederim hepinize katıldığınız vede yorumlarınız için

Yorum

Gerçekten seviyorsam tek engelim toprağın altıdır benim için.

Yorum

Eyvallah arkadasım helal olsun gercekten sanada herkes böyle olsa keşke ama maalesefffff

Yorum

ARKADASLAR AŞAĞIDAKİ KONU İLE İLGİLİ BİR YORUM YAPMADINIZ

- - Siz olsanız sonunda sizi ailesi istemedi diye bırakıcak birine 5 senenizi vermişsiniz yıllarınızı ona adamıs boş yere yada değil gecirirmisiniz dahada verirmisiniz ayrılmazmısınız her sartta zorlukta yanınızda olmayacak birinden garantisini vermiyor geleceğinizin ailem olmazsa olmaz diyor

DAHA DEVAM ETTİRİRMİYDİNİZ İLİŞKİNİZİ PEKİ

Yorum

iş burda kilitlenir işte.. bence seven insan ne olursa olsun ailesini ikna edipte sevdiğiyle beraber olmalı. ben ailelerin kızlarına ve oğullarına bu şekilde baskı kurmalarından nefret ediyorum. tamam insan evladının yanlış bişeyler yapmasını istemez tabiki ama hayat bu..hayatta yanlışıda doğruyuda kendimiz öğrenicez. yoksa tecrübe nasıl kazanılsın..

kızın ailesini için böyle demesi "bence" şunu ifade ediyor. kız seviyor olabilir ancak ailesi ve çevresi evlilik hakkında öyle şeyler konusuyordurki kız elinde olmadan evlilikten soğur. evlenince sevgi biter, parasızlıktan birbirinizi yersiniz, sürekli huzursuzluk olur vs.. vs.. aslında böyle örneklerde yok değil ama gerçekten seven insan sevdiğinin her şekilde yanında olur ona destek çıkar. çıkması lazım.. eğer çıkmıyorsa ailesinin ve çevresinin dediklerini haklı buluyordur.. eğer olurda kız ailesine kabul ettirip evlenirlerse ilerde oluşacak bi durumda kızın ailesi yine kıza baskı kurmaya başlar..

zor bir durum gerçekten.. ama kızın sevdiğini ailem istemiyor diye bırakmaması gerekiyor... seviyorsa ve gerçekten istiyorsa çözümler üretir..

Yorum

İşleniyor...
                              X