Duyuru

Collapse
No announcement yet.

okb ve şizofreni

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

abow,, sizofren belirtileri bunlar ciddi ciddi. bi tanidigima da aynisi oldu. surekli arkasindan konusuolarmis, kotu planlar yapiolarmis oyle diodu. hatta karsi komsunun camini kirip ust kat komsusunun da kapisini da tekmelemisti. sesler zaten duyuo bu hastalar, o da duyuodu. cozum olarak; bakirkoye kaldirdilar. bakirkoydeki dr'lar hastaya yanlis ilac tedavisinin uygulandigini soylemis, ve ilaclarini degistirmis. adam etrafa zarar verdigi icin 2 hafta falan hastanede kalmis. cok fena bi ortam ya gittim gordum. problemsiz gibi gorunuolar ziyaret saatlerinde gayet normal konusuolar bi suru yasli insan,orta yasli insanlar, yerlerde yatanlar falan cok fenaydi. o durumda olmadigima sukrettim bende de okb olmasina ragmen. elektrosok verdiler en sonunda. gecmiste yasadigi travmalari unutmasi icin. bi sure sonra da cikarttilar, ama sizofren teshisi de koydular. durumun bu kadar ciddiyse elektrosok cozum olabilir herhlde, dr'a acilen danis bence. gecmis olsnn
    Damnant quod non intelligunt. (Anlamadiklari seyleri kinarlar)

Yorum

merhabalar
      şunu söyleyebilirim.okb ankisyetenin bir alt dalıdır.o sebeple doktor şizofrene dönmez demişti doktorum bilginize.

Yorum

İşleniyor...
      X