Duyuru

Collapse
No announcement yet.

soru

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• soru

arkadaşlar, müslümanlığı seçip, kendimi ibadete mi vereyim,
    yoksa, eskisi gibi ayyaş, asosyal,boş gezenin kalfası olamaya devam mı edeyim,

ibadet psikotikler için o kadar iyi değil ama alkol de iyi değil.
    ikisini de önermiyorum. orta bir yol bul!

Yorum

zaten orta yolda gidiyorum. ibadete ağırlık verirsem, psk. sitelerinde geyik yapmayı bırakırsam içim rahatlayacak. gerçi geyik yapmıyorum. ciddi yaklaşıyorum çoğu zaman.

Yorum

kesinlikle alkole basla ve bu kesinlikle sarap olmalıdır gunde bir şişe 75 cl lik şarap sana kendini iyi hissetirecektir ömer hayyamında bos konusmadıgı ortaya çıktı

Yorum

birine sürprizleri seviyor musunun anlamı hiç kimse sana sürpriz yaptı mı yada bu sürpriz lerden ne kadar hoşnut kaldın demektir...niye yazdıysam bunu buraya neyse..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamilton10 View Post
            kesinlikle alkole basla ve bu kesinlikle sarap olmalıdır gunde bir şişe 75 cl lik şarap sana kendini iyi hissetirecektir ömer hayyamında bos konusmadıgı ortaya çıktı
            şarap sevmem. yoğun anksiyete hallerimde içkiye başvurduğum oluyor, içkiyi bıraktım sayılır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Quade View Post
              birine sürprizleri seviyor musunun anlamı hiç kimse sana sürpriz yaptı mı yada bu sürpriz lerden ne kadar hoşnut kaldın demektir...niye yazdıysam bunu buraya neyse..
              ilgi çekmek istemiş olabilirsin..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: esmeral View Post
                şarap sevmem. yoğun anksiyete hallerimde içkiye başvurduğum oluyor, içkiyi bıraktım sayılır.
                ben kolay kolay bırakmam daha sarabı gunduzleri çııyorum hem yuruyus yapıyorum alıyorum sarabı ohh mis.....

Yorum

“... Bilesiniz ki, kalpler ancak Allah’ın zikriyle mutmain olur (Allah’ı anmakla sükûnet bulur)." (Ra’d, 13/28)

Yorum

bence senden ne köy olur ne kasaba.

Yorum

İşleniyor...
                    X