Duyuru

Collapse
No announcement yet.

soru

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• esmeral
    adlı üyemiz soru konusunu başlattı

soru

arkadaşlar, müslümanlığı seçip, kendimi ibadete mi vereyim,
    yoksa, eskisi gibi ayyaş, asosyal,boş gezenin kalfası olamaya devam mı edeyim,

• sonsun
    replied
    bence senden ne köy olur ne kasaba.

Leave a comment:

• gulyabani13
    replied
    “... Bilesiniz ki, kalpler ancak Allah’ın zikriyle mutmain olur (Allah’ı anmakla sükûnet bulur)." (Ra’d, 13/28)

Leave a comment:

• hamilton10
    replied
    Orjinal yazı sahibi: esmeral View Post
    şarap sevmem. yoğun anksiyete hallerimde içkiye başvurduğum oluyor, içkiyi bıraktım sayılır.
    ben kolay kolay bırakmam daha sarabı gunduzleri çııyorum hem yuruyus yapıyorum alıyorum sarabı ohh mis.....

Leave a comment:

• esmeral
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Quade View Post
    birine sürprizleri seviyor musunun anlamı hiç kimse sana sürpriz yaptı mı yada bu sürpriz lerden ne kadar hoşnut kaldın demektir...niye yazdıysam bunu buraya neyse..
    ilgi çekmek istemiş olabilirsin..

Leave a comment:

• esmeral
    replied
    Orjinal yazı sahibi: hamilton10 View Post
    kesinlikle alkole basla ve bu kesinlikle sarap olmalıdır gunde bir şişe 75 cl lik şarap sana kendini iyi hissetirecektir ömer hayyamında bos konusmadıgı ortaya çıktı
    şarap sevmem. yoğun anksiyete hallerimde içkiye başvurduğum oluyor, içkiyi bıraktım sayılır.

Leave a comment:

• Quade
    replied
    birine sürprizleri seviyor musunun anlamı hiç kimse sana sürpriz yaptı mı yada bu sürpriz lerden ne kadar hoşnut kaldın demektir...niye yazdıysam bunu buraya neyse..

Leave a comment:

• hamilton10
    replied
    kesinlikle alkole basla ve bu kesinlikle sarap olmalıdır gunde bir şişe 75 cl lik şarap sana kendini iyi hissetirecektir ömer hayyamında bos konusmadıgı ortaya çıktı

Leave a comment:

• esmeral
    replied
    zaten orta yolda gidiyorum. ibadete ağırlık verirsem, psk. sitelerinde geyik yapmayı bırakırsam içim rahatlayacak. gerçi geyik yapmıyorum. ciddi yaklaşıyorum çoğu zaman.

Leave a comment:

• YARDIMSEVER
    replied
    ibadet psikotikler için o kadar iyi değil ama alkol de iyi değil.
    ikisini de önermiyorum. orta bir yol bul!

Leave a comment:

İşleniyor...
X