Duyuru

Collapse
No announcement yet.

duygu durumu düzenliyiciler....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• duygu durumu düzenliyiciler....

duygu durumu düzenliyi ilaçların isimleri nelerdir ? bir tanesini alıp kullanmak istiyorum

lithuril 300 mg diye bir ilaç varmıs lityum deniliyor bu ilacı kullanan oldu mu ?

Yorum

Kafana gore bu ilaci almamalisin. Kandaki lityum degerlerine bakilmasi gerekiyor.belli araliklarla kan testi yaptirmslisn dr konttolunde ve bu ilac bobrekler uzerinde tahribata neden oluyor yani bilincdizce kullanilmamali. Bipolar hastaliginmi var?

Yorum

üzerimde negatif bir enerji var

Yorum

aslında balık yağı omega3 duygu durum düzenleyicidir.
          lityumun tatsız yan etkileri olabilir ve kan testi gerekir.
          gnc balık yağı çok iyi. ben yeni başladım çok iyi.
          gnc.com.tr

Yorum

60 tl idi 1 sene önce. almıştım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamilton10 View Post
              lithuril 300 mg diye bir ilaç varmıs lityum deniliyor bu ilacı kullanan oldu mu ?

ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.

diğer arkadaşların söylediği gibi bu ilacı kafana göre kullanamazsın.

bipolar ilacı bu.

3-4 haftada bir kan testi yaptırılıyor bu ilaçla

benim yaş ve kan oranıma göre 0.60 ile 1.20 arasını tutturmam gerekiyor.şuan 0.70 teyim..1.20 den fazlası sindirim sistemini çökertiyormuş

çok azda olsa faydasını gördüm,en azından majör depresyondan çıkardı

iki uçlu bozukluğu ortada sabitlemek için bipolarlara verilen ilaçtır lithuril

geçmiş olsun.doktorunla görüş durumunu anlat o da sana uygun ilaç yazar

Bu Dünyaya Lanetli Olarak Geldim, Lanetli Olarak Geberip Gideceğim...

Yorum

İşleniyor...
              X