Duyuru

Collapse
No announcement yet.

diş macunları şekerli deterjandır ( gnc organik diş macunu) :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

zaten aksama kadar stres yiyorum geriliyorum ayrıca ben her içkiyi içmem benim amacım içki içerken güzelleşmek bunuda yapan saraptır ama bugun güzelleştirmedi durum bu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YARDIMSEVER View Post
      kuşum sen merak etme!
      sana para göndericem ve sen de bunlardan alıcan!

nerden kuşun oluyorum

kimseden para kabul etmem ben, ben sana gönderiyim...
      kaçak sigara içiyorum tanesi 2.5 papel. yolları kapatmışlar kaçakçıların elinde sigara yok gnc paralarının hepsi polo griye gitti. beni ıhlamur, adaçayı, kantaron çayı ve kefir paklıyor. istersen sana kefir mayası gönderiyim.

Yorum

canım, sonsuz aşkım,

beni düşündüğün için teşekkür ederim.

Yorum

dondum ya ev güneş almıyor ellerim üşüdü sonsun koynuna girip ısınmak istiyorum

Yorum

ben buzdolabı gibiyim daha çok üşürsün. istanbuldaki çıtır fıstıklardan birine sarıl.

Yorum

bir yere çıkamıyoruz ki bir kadıköy yapsak 2 saat yolda geçiyor birde tek basımayım bu işlerde donanımlı bir arkadasım da yok

Yorum

ilhan la buluşun kadıköyde.o da yakışıklı senin gibi.

ama abi sen niye kendine güvenmiyorsun. uzun boylu sexi bir erkeksin. istediğin kızı rahat tavlarsın.

Yorum

ilhan bey benimle görüşmek istemez yaşıtı değilim ayrıca özgüvenim sorunum yok benim

Yorum

evet aşırı özgüven var sen de. insanları hiç mi hiç takmıyorsun.

delinin tekisin

sanalda hiç çekilmiyorsun. en iyisi sanalı bırak, bir yerlerde takıl bir bira iç yavaş yavaş etrafla ilgilenme, salak salak bakınırsan itici gelirsin millete. bi kız gelip oturur bi gün yanına. yoksa hep godoyu bekleyeceksin.

Yorum

hayatımda sen vardın fakat sende en ufak hatada adamın götüne tekmeyi basarsın bence de mantıklı

Yorum

bi hata olsa sürekli an be an hatayı tekrar eden bi adamsın. kıllık yapıyosun ve zevk alıyorsun. kurnazsın, aklını kötü yönde kullanan bi şeytansın..
                        kendine güveninin altında feci bir güvensiz insan var.

ilhan seni çoktan çözmüştür. görüşmez tabi.

Yorum

ilhan bey sizin gibi anarşist asi ruhlu oldugu kadar duygusal yanı ağar basan bir kadının duygularıyla alay etmiş bir insandır bende dağınık düzensiz ilişkiler kurabilen biriyim buna ragmen her zaman sadakatimi ve saygımı muhafaza ederim

Yorum

ilhan bey de kusura bakmasın objektif olmak zorundayım kendisine herseye ragmen saygım ve sevgim sonsuzdur

Yorum

ayrıca sonsun ilhan eğer sizi bosanma sürecine götüren olumsuzluklardan pişmansa tekrar birleşin ve tekrar deneyin çünkü ilişkinizde saygısızlık hakaret gibi şeyler yok

Yorum

ilhan benim gibi içe kapanık bi salağı napsın. o neşeli popüler kadın sever.

Yorum

İşleniyor...
                                X