Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Panik atak mıyım?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Panik atak mıyım?

Yakın bir zamanda bir akrabamin ölümüne sahit oldum ardından saglık sorunlarım oldu ve bir ameliyat gecirdim fakat son bir kac haftadır tasikardim oluyor ve ölecekmişim gibi korkuya kapılıyorum Kalp doktorlarına gittim ekg efor testlerinden geçtim bir sorun olmadıgını söylediler ama sanırım bu testlerde kalple ilgili sorunu net göstermeyebiliyormuş o yüzden sürekli endişe içindeyim taşikardim 120 leri bulup kendiliginden geciyor Garip olan aklımda hiçbir endise korku yokken aniden başlaması ve kendimi çok kötü hissediyorum.Sakinleşmekte ve olumlu düşünmede çok zorlanıyorum Panik atak yaşayanlara soruyorum sizce bende de panik atak olabilir mi? Sizlerde de böyle sorunlar oluyor mu?

öncelikle tüm fiziki muayenelerini yaptır.bir sorun yoksa,psikologa başvur.ilaçsız çözmeye çalış.işin başındasın ve bu yüzden tedavin daha başarılı olabilir.

Yorum

cevapladıgınız icin teşekkür ederim Doktorlar bir sorun bulamıyorlar ama tasikardi fiziksel bir olay psikilojik olması bana pek mantikli gelmiyor ayrica kendimi gayet iyi hissettigim bir anda tasikardi oluyo ve aniden ölüm korkusu yada kendimde hastalık gibi ciddi birseylerin oldugunu düsünmeye baslıyorum Benim merak ettigim panik atak yaşayanlarda da boyle mi oluyor Normalde mutsuz bir insanda degilimdir Depresyonda oldugumu da hic düsünmüyorum herne oluyorsa aniden tüm ruh halimi bozuyor
      Last edited by yeliz00; 19-04-2015, 11:54 PM.

Yorum

Kansizlik ve tiroid testleri de yapilmistir muhtemelen.yapilmadiysa yaptir.
        Taşikardi psikolojik de olabiliyor.aytica sigara kahve cay bunlar da yapabiliyor.

Yorum

İşleniyor...
        X