Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir bayanın geçmişi,erkekler için ne kadar önemlidir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bir bayanın geçmişi,erkekler için ne kadar önemlidir?

Bir bayanın geçmişte yaşadığı ilişkiler erkekleri ne kadar etkiler ???
    Ve ne kadar önemlidir ???....

Size hiç anlatmamasını mı tercih ederdiniz??....Yoksa geçmişini dinleyip sizinle beraber yeni bir başlangıç yapmasını mı tercih ederdiniz ????
    0
    a:3:{i:924;a:5:{s:12:"polloptionid";i:924;s:6:"nodeid";s:6:"522202";s:5:"title";s:76:"a) Evet,saklamalı...Her ne kadar kabul ettim dese de problemler yaşanır !...";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:925;a:5:{s:12:"polloptionid";i:925;s:6:"nodeid";s:6:"522202";s:5:"title";s:65:"b) Hayır,saklamamalı....Ne olucaksa en başından belli olmalı !...";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:926;a:5:{s:12:"polloptionid";i:926;s:6:"nodeid";s:6:"522202";s:5:"title";s:45:"c) Kararsızım...Kişisine göre değişir !!!....";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

boşuna dememişler atalarımız balık baştan kokar diye ne olucaksa baştan olmalı yarın geçmişten kalan bir soru işareti olmamalı

Yorum

Anlatmasını isterdim tabi. Bilmek en iyisidir her zaman.

Yorum

bir erkeğin geçmişi, bir bayan için ne kadar önemliyse o kadar..

Yorum

ya cok kotu bişeyler yaptıysa gecmişinde anlatacak mı sanki?

bence, gecmiş geride kalmıstır, eger bugun istedigim gibi biriyse hiçbir sorun olmaz.

Yorum

ben yaklaşık 2 yıldır erkek arkadaşımla çıkıyorum aralarda ayrı kaldıgımız zamanlarda oldu ilk günden(bipolar) hastalıgımı ve geçmişteki ilişkilerimi söyledim oda bana her halinle kabulümsün dedi ama toplumumuzda bu tür insanları bulmak çok zor insanlar hep önyargılı
            <div><em>BENİ ANLAMADIN YA BEN ONA YANIYORUM !!!....</em></div><br />

Yorum

anlatılmalı..
              gizli saklı olursa ilişkide, o ilişki zaten sağlam olmaz.. :!: :!:

Yorum

ama işte ne kadar dogru konustuguna nasıl inanacaksın ki, bak bi ornek veriyim bizim bi arkadas bi kızla cıkıyodu(hep boyle arkadas diye anlatırlar kendilerini de benimki gercekten arkadas ) kız buna senden once iki kişiyle cıktım demiş ama sonradan bi ton oldugu cıkmıstı, zaten sonları da biraz kotu ve karısık olmustu. o yuzden kimin ne dediğine nasıl inanacaksın ki?

Yorum

hiç belli olmaz bazı konular vardır saklanması iyidir bazı konular bilinmesi iyidir duruma göre değişir geçmişteki ilişkilerinden bahsetsinmi yani
                  <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

Orjinal yazı sahibi: atlantis152
                    bir erkeğin geçmişi, bir bayan için ne kadar önemliyse o kadar..
                    Bu kadar güzel olabilir bir cevap..Alkışlıyorum vede katılıyorum ...

Yorum

Bişeyler anltılacaksa bunu erkekte anlatmalı...ama sözkonusu yeni bir başlangıç.....ondan sonra önemli olmalı...erkek, bilmek isterim diyor ama mutlaka sonrasında davranışları düşünceleri tökezlemeye başlıyor...bunu bilmek istemek için alacağı cevap ne olursa olsun hazmedebiecek biri olması lazım...sonrasında neydi,nasıldı vs sorular sorup içinde gel gitler yaşayacaksa erkek zaten sormasın....erasmusun dediği gibi bide madalyonun öteki yüzü var...kız,erkeğe ne derse ona inanmak zorunda ama aslında başka şeylerde olabilir...bence geçmişin hesabını bugün sormaya gerek yok..erkeğinde geçmişi var!...ve neden illaki bu geçmiş denen şey hep kötü olarak algılanır...geçmiş demek herkes için kötü anılar değildir..kızlarda erkeklerde "benden önce kimle oldun,seviyormuydun,nasıldı vs" sorular sorar..ya bu soruların cevabı karşılıklı verilsin yada hiç sorulmasın...beraberlikler tek başına yaşanmıyor ..kız gibi erkekte öncesinden birilerini sevebiliyor....burda asıl bilinmek istenen kızın birini sevip sevmediğimi yoksa kızın kendisinden önce başkasıyla cinsellik yaşayıp yaşamadığımı?

Yorum

ERkek veya kadın değil mesele. Sadece anlatılmalı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: snyy
                          .burda asıl bilinmek istenen kızın birini sevip sevmediğimi yoksa kızın kendisinden önce başkasıyla cinsellik yaşayıp yaşamadığımı?
                          Kızın daha önce birini sevip sevmemesi.....

Yorum

bence anlatılmalıdır çünkü eğerki anlatılmassa ilerde bu anlatmadıklarını bişekilde bir yerlerden duyarsa o zaman bu kadın için daha kötü olabilir benim fikrim bu :!:

Yorum

Yine erkek kadın diye ayırmayın lütfen. hayatgüzeldir başlık ismini şu şekilde değiştirsen nasıl olur:
                              "bir insanın geçmişi karşı taraf için ne kadar önemlidir"

Yoksa ben bu başlığa yorum yapmak istemiyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X