Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir bayanın geçmişi,erkekler için ne kadar önemlidir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Kesinlikle anlatması lazım.. Kadın olsun erkek olsun geçmişini bilmediğim biriyle ne düşünebilirim ki? .. Saklamak hiçbirşeye çözüm olmaz..

Yorum

kimse geçmişiyle ilgili birşey saklamamalı bence.
      hatalarıyla doğrularıyla olduğu gibi anlatmalı herşeyi.
      bir ilişkide sağlam temeller şeffaflıkla atılır.
      ayrıca saklamakda bana göre bir yalandır.
      Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar.

Yorum

İlişkilerde dürüstlük esastır. Bu nedenle geçmişle ilgili şeylerin paylaşılması normaldir.

Acısıyla, tatlısıyla..

Ancak bundan sonra tarafların bu olayları birbirinin yüzüne vurmaması ve geçmişte bırakması gerekir. Yoksa olay bir anlamda iyi niyeti suistimaldir.

Şu unutulmamalıdır ki, sevdiğiniz bu yaşa kadar yalnız olmadı ki, olamaz..

Siz de öyle..

Yorum

geçmiş geçmişde kalır bence.. önemli olan o insanla birlikte olduğun zamandan sonrasıdır.. anlatılmayacak kendi içinde seninle mezara gidecek sırları olabilir hem erkeğin hem bayanın...
          HERKES HAKETTİĞİNİ YAŞAR..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efdalya_1903
            geçmiş geçmişde kalır bence.. önemli olan o insanla birlikte olduğun zamandan sonrasıdır.. anlatılmayacak kendi içinde seninle mezara gidecek sırları olabilir hem erkeğin hem bayanın...
            Seninle aynı şekilde düşünüyorum efdelya....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lorden
              Nankördür insanoğlu..
              Boşuna demezler '' çiğ süt emmiştir '' diye..
              Önce anlatmanı isterler ama anlattıkların fazla gelir onlara..
              Taşıyamayazlar..

Sonra bir gün bir hatanda yüzüne çarparlar geçmişini..
              İçin kırılır..
              Pişmanlık duyarsın anlattığın için..

Geçmişinin kötü olmasına gerek yok
              Kirli olmasına hiç gerek yok..
              Sadece flörtlerini duymak bile dokunuyor bir erkeğe..
              Düşün artık...evleneceğin erkeğe daha çok dokunur artık...
              Lorden altına imzamı atabilir miyim

Çok doğru anlatmışsın,dediklerinide bizzat yaşayıp tecrübe ettim.

Yorum

kadınlar kendilerini evlenecekleri erkeğe saklarlar ise daha sağlıklı olur.

Evlenmeden hiç bir şekilde cinsel ilişkiye girmemeleri gerekir.Evlendikten sonra cinsel ilişkileri olabilir. Bu tanışılıklık döneminde kadında - erkek te birbiri ile uyumlu olup olmadıklarını anlayabilirler.

Ayrıca şunuda belirtmeden edemeceğim hiç bir evli çift yüzde yüz uyumlu olamaz. bu imkansızdır. Ne zamanki 2+2 = 7 ettiği ispatlanırsa yüzde yüz uyumlu evli çiflerden de söz edebiliriz.

Kızlara tavsiyemde hiç bir şekilde evleneceğiniz veya evlendiğiniz erkeklere daha önce çıktığınız erkek varsa bile söylemeyin. Sadece sokakta laf atmışlardı. Pastanede kız arkadaşlarımızla otururken bakan erkekler oluyordubiz yüz vermiyorduk, ilkokulda bir çocuk vardı benden hoşlanıyordu benimle arkadaş olmak istiyordu ama ben yüz vermiyordum vb gibi şeyler anlatmanız geçmişiniz için yeterlidir.

Anladınız siz onu.

Yorum

Tavsiyelerin için çok Teşekkürler..... gayet iyi anladım ben...

Son parağrafa Aynen katılıyorum.... :lol:

Kızlar duydunuzmu hayatuzmanını ona göre bak....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HayatUzmani

Evlenmeden hiç bir şekilde cinsel ilişkiye girmemeleri gerekir.Evlendikten sonra cinsel ilişkileri olabilir. Bu tanışılıklık döneminde kadında - erkek te birbiri ile uyumlu olup olmadıklarını anlayabilirler.

Ayrıca şunuda belirtmeden edemeceğim hiç bir evli çift yüzde yüz uyumlu olamaz. bu imkansızdır. Ne zamanki 2+2 = 7 ettiği ispatlanırsa yüzde yüz uyumlu evli çiflerden de söz edebiliriz.

Kızlara tavsiyemde hiç bir şekilde evleneceğiniz veya evlendiğiniz erkeklere daha önce çıktığınız erkek varsa bile söylemeyin. Sadece sokakta laf atmışlardı. Pastanede kız arkadaşlarımızla otururken bakan erkekler oluyordubiz yüz vermiyorduk, ilkokulda bir çocuk vardı benden hoşlanıyordu benimle arkadaş olmak istiyordu ama ben yüz vermiyordum vb gibi şeyler anlatmanız geçmişiniz için yeterlidir.

Anladınız siz onu.
                    bence uzman sıfatı az gelir, siz bir dahi olmalısınız

Yorum

Geçmişini gizleyen insan o geçmişinin temizliğinden şüphe ediyor demektir. Sadık ve samimi olduğunuz bir kişiden hiç bir şey saklamamanız gerekiyor. Karşıdaki bunu kendine göre yorumlayabilir elbette ama siz samimi ve dürüst olmak zorundasınız...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HayatUzmani

Anladınız siz onu.
                        Peki Hayatuzmani...... siz kendisinin tursusunu kuran kizlari seviyorsunuz anlasilan...... tabii bu bir renkler ve zevkler meselesidir.... kimi insan tursu sevmez, kimi sevebilir......

Saygilar.

Yorum

Kişi hayatını kendisi için yaşar,
                          Geçmiş geleceğe hem taşınmaz hemde yeri geldikçe faydalanılır.
                          Karşılıklı konuşmak iyidir fakat önyargı olmadan ve dürüstçe paylaşım çok nadirdir.
                          Yeri gelmedikçe çok önemli olmadıkça geçmiş geçmiştir, kurcalanmamalıdır.
                          Kelimeler saygıyla &ccedil;ekilir kenara, o arz-ı endam varsa bu d&uuml;nyada...!<br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: atlantis152
                            bir erkeğin geçmişi, bir bayan için ne kadar önemliyse o kadar..
                            aynen böyle düşünüyorum. bi de şu var: hayatında olmayan birine karşı sorumlu olabilir misin? bence hayır. birine karşı sorumlu olman için önce o hayatına girmeli. ilişkinizin devam ettiği süre zarfında sorumlusunuzdur karşınızdakine.
                            her günün hesabı tutulacaksa geçmişi bitirip günümüze gelmek ve o ilişkiyi yaşayacak zaman bulmak biraz zor olacaktır.
                            hem karşımdakinin geçmişte ne olduğundan çok şu anda ne olduğu ilgilendirir beni.

Yorum

İşleniyor...
                            X