Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fena halde tepem attı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Öylesine View Post

Kardeş Allah hiç sevmez olur mu kullarını? Hele kulu onu seviyorsa. Hz. Ömer' in (ra) bir sözü vardı. "Siz O' na bir adım atarsanız O size koşarak gelir" Tabii burada mecaz var. Yani Allah' ı seversen O seni daha çok sever. Sen nasıl Allah' ın seni sevmediği sonucuna vardın?

Öyle hissediyorum.Ve zaten sevilecek bir insan da değilim.Sadece en azından tövbeme,günahlara yüz çevirmeme karşılık belki O'nun katında bir iğne ucu kadar değerim olur diye düşüyordum.Yanılmışım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dnm2451 View Post

Öyle hissediyorum.Ve zaten sevilecek bir insan da değilim.Sadece en azından tövbeme,günahlara yüz çevirmeme karşılık belki O'nun katında bir iğne ucu kadar değerim olur diye düşüyordum.Yanılmışım...
      Kardeşim böyle düşünerek hata yapıyorsun. Çok takvalı birisin. Allah katında en değerlimiz en takvalı olanımız değil mi? Kuran okumuyor musun? Allah çok tövbe edenleri sever.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dnm2451 View Post

biz seni seviyoruz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ggüneş View Post

biz seni seviyoruz.
          Evet seviyoruz seni.

Yorum

İşleniyor...
          X