Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şu forumda insanlarla dalga geçen, gırgır geçen tiplerden nefret ediyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Şu forumda insanlarla dalga geçen, gırgır geçen tiplerden nefret ediyorum

Bu tiplerden her yerde var. Ama bu asalaklar burada daha bir zararlı oluyorlar. Kendilerini acındıran mesajlar yayınlayıp ilgi odağı oluyorlar. İnsanlar ciddiye alıp cevap veriyor. Yani bu asalaklar, kendilerine ilgi gösteren iyi niyetli insanların hayatından çalıyor. Farklı isimlerle girip, birbirleriyle paslaşıyor, gırgır geçiyorlar. Gerçekten acı çekmekte olanlarla kafa buluyorlar. Sizinkisi ruhsal sorun değil, ahlak yoksunluğu!
    Last edited by delidumrul; 24-10-2015, 06:15 PM.

buraya zaman ayirip bu dalga gecme isiyle ugrasanlar zaman icinde kendileride ruh hastasi olacaklar.ben ruh hastasi oldugum icin benimle dalga gecenlerden 14 kisi saydim ruh hastasi olan gecen gun tanidiklarimin icinden burdan degil . hastaneye yatan bile var bir kisi ama ben daha cok olsun umuyorum omrum el verdikce bekliycem .Ya Hak.

Yorum

sen yanlış anlıyorsun dalga geçen yok. petlover gerçekten çok dalga geçer ama son yazdığı problemde ciddiydi. ilk kez problemini yansıttı. tabi hep dalga geçtiği için kimse inanmıyor köy yandı bitti kül oldu gerçekten bu sefer.

Yorum

bu forumda dalga gecenlerden nefret etmiyorum fakat kinayeci tipleri sevmiyorum bende kinayeye karismak zorunda kaliyorum

Yorum

İşleniyor...
        X