Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bütün Sorunlar Şiddetle Çözülebilir

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bütün Sorunlar Şiddetle Çözülebilir

bence Bütün Sorunlar Şiddetle Çözülebilir. buna yürekten inanıyorum. hayvanlarda nasıl çözülüyorsa insanlarda da hayli hayli çözülür. bugüne kadar savaşlar anlaşmazlıkların çözülmesi için yapılmış ve güçlü olan kazanmış. yani şiddetle her sorun çözülebilir. ayrıca hem özgüven kazanılır hemde edinilir. ya kaybedersin ya kazanırsın ama kaybetsen bile tecrübe edindiğin için gene kazanmış olursun en azından nerde hata yaptıgını anlarsın.

sonu ölümse bu nasıl çözüm diyebilirsiniz ama doğanın kanunun bu oldugunu düşünüyorum. istediğin kadar dini olarak yasaklayın şiddeti, kanunlarla cezalandırın şiddeti dünyada hep vardır ve olmayada hep devam edecektir

katılıyorum şiddet yılanı deliğinden çıkarır ve başını koparırsın bi daha seni sokamaz. benim de şiarım şiddet bundan böyle.

Yorum

Nereye kadar peki? Bir iki üç derken en son karakolluk olur, milyar tutarı ceza yer devamı halinde hapse dahi girilir. İçerisi zaten kavga gürültüden geçilmez... Psikoloji hepten çöker. Tabi bazı durumlarda bende rayımdan çıkıyorum ama uzak kalmak en iyisi..!

Yorum

İşleniyor...
      X