Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Akineton Mallaştırmıyor mu ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Akineton Mallaştırmıyor mu ?

ayda bir xeplion iğne aliyorum. annemin zoruyla akineton içtim bugun. kenside xeplion igne aliyor ve her sabah 2 mg akineton tablet iciyor. dün xeplion un cıkartti prospektusunu yan etkilerini okuyo. bu sabah akineton ictim bende.

bi köşeye çekilip kimseyle konuşmayip sadece sigara içiyorum. tam bi malq dönüşturdu beni
    heykel gibi dikiliyorum. konsantrsyonumu bitirdi.biri bişey dese bile tepkisiz kaliyorum. yataga yatip tavana bakiyorum hic hareket etme istegi yok.cansizlaştim. annemde boyle olmuyor ama bende böyle.
    etkisinin gecmesini bekliyorum. ders calismayi deniyorum ama okudugumu anlayamiyorum
    iştahım kesildi yemek yiyemiyorum.dogru duzgun cumle kuramiyorum.psijolojik olarak kafada biraz hoşluk var ama dişardan bana bakan biri odun gibi herif der muhtemelen.
    az kaldı.

Bu doktorlar bu antipiskotikleri neye göre veriyorlar bilmiyorum. Ben kullandığın iğnenin tabletini kullandım. Bana uymamıştı. Şimdi risperdal tablet kullanıyorum ve akinetonsuz şu an için yapamıyorum. Akinetonun pek bir yan etkisini görmedim. Sadece ne kadar az ilaç kullanırsam o kadar iyi mantığı var bende. Bir de yeşil recete ile satıldığı için sevmiyorum. İstediğim zaman ulaşabileceğim bir ilaç değil. İhtiyacın varsa kullan. Agresif, saldırgan olmaktan iyidir. Bende ders çalışamıyorum ve okuduğumu hafızamda saklayamıyorum. Bakalım inşallah ilacı kullandıkça zamanla düzelir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: raindrop View Post
      Bu doktorlar bu antipiskotikleri neye göre veriyorlar bilmiyorum. Ben kullandığın iğnenin tabletini kullandım. Bana uymamıştı. Şimdi risperdal tablet kullanıyorum ve akinetonsuz şu an için yapamıyorum. Akinetonun pek bir yan etkisini görmedim. Sadece ne kadar az ilaç kullanırsam o kadar iyi mantığı var bende. Bir de yeşil recete ile satıldığı için sevmiyorum. İstediğim zaman ulaşabileceğim bir ilaç değil. İhtiyacın varsa kullan. Agresif, saldırgan olmaktan iyidir. Bende ders çalışamıyorum ve okuduğumu hafızamda saklayamıyorum. Bakalım inşallah ilacı kullandıkça zamanla düzelir.
      aynen. bi de bağımlılık yapıyor. yani beynimi içerek alıştırsam ilerde bir gün ilaçsız mutlu yaşama planlarım boşuna gider. 1 ay önce doktorum kestiğinde iyi değildim bi kaç gün sonra yavaş yavaş toparlamıştım. gözlerimden yaş geliyodu ağlar gibi oluyodum kafamı duvarlara vuruyordum ama atlattım. konsantrasyon denen bişey bırakmadıgı için üniversitede vizelerde böyle olsam bütün derslerden FF alırım bu kafayla
      az kaldı.

Yorum

akinetonun etkisi gecti. eski halime dondum. oldukça iyiyim. tam bir katatonik şizofreni hali almiştim.oh be rahatladim
        az kaldı.

Yorum

İşleniyor...
        X