Duyuru

Collapse
No announcement yet.

türk kızlarındaki pis pis sırıtma takıntısı

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• türk kızlarındaki pis pis sırıtma takıntısı

sokakta gayet normal kıyafetlerle,gayet normal bir şekilde yürüyorum.karşıdan bir kız geliyor ve bana pis pis sırıtıyor.
    sanki karşı tarafı küçümsemek,hatta komplekse sokmak istercesine,beğenmemiş edalarıyla.

malum kişinin tipine bakıyorum ÇAKİ den pekte sevimli değil.

bunu siz de yaşıyor musunuz bilmem ama ben sokakta birçok kızdan bu tepkiyi alıyorum ve çok rahatsız oluyorum.

üstelik bu yaz alanya'da şunu farkettim bunu yabancı kızlar yapmıyor.onlar ya samimi bir ifadeyle ya da ciddi bir şekilde bakıyorlar ya da bakmıyorlar.ama gel gör ki bu pis pis sırıtma adeti bizim çoğu kızımızda özellikle de tipsiz kızlarımız da son derece mevcut.

hatta geçen piknikte türbanlı bir kız böyle bakıp pis pis sırıttı. ben de onun gözlerinin içine bakıp seksi bir biçimde dudaklarımı yaladım.kız kıpkırmızı oldu. :lol: ama bunu haketmişti

merak ediyorum sizin de başınıza geliyor mu bu tip durumlar
    yazmasaydım cıldıracaktım

:lol: :lol: :lol: Hiç güleceğim yoktu :lol: :lol: :lol:
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
      :lol: :lol: :lol: Hiç güleceğim yoktu :lol: :lol: :lol:
      Aman aman iyi olmuş gülmene sevindim ablası. :lol:
      Her şey güzel olacak...

Yorum

ahahahaa, gözümün önüne geldi de çok güldüm ya :lol: :lol: :lol: :lol:
        just a smile

Yorum

bütün türk kızlarını kastetmiyorum tabiki.ama bu benim başıma çok geliyor.biraz süslüyüm ama öyle abartılı da giyinmem. kadınların bana bakmasından nefret ediyorum.hele de sırıtmalarından.
          bunu yanımda gezen erkekler de farkediyor "kadınlar sana niye böyle bakıyor" diyorlar.hatta otobüslerde dakikalarca kesen kadınlar da oluyor

Yorum

Acaba ülkedeki lezbiyen sayısı mı arttı?
            Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: masum528
              bilmiyorum bunlar gizli lezbiyen mi ne.ama erkeklerden çok kadınlar bakıyor bana :cry:
              bu durumdan muzdarip yok mu aranızda ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elektraya
                Orjinal yazı sahibi: masum528
                bilmiyorum bunlar gizli lezbiyen mi ne.ama erkeklerden çok kadınlar bakıyor bana :cry:
                Bırak baksınlar ben de dikkat ediyorum şık giyinen bayanlara diğer bayanlar dikktlice bakıyor ben kıskanıyorlar diye düşünüyorum senin üzülmen yersiz.
                Her şey güzel olacak...

Yorum

bütün türk kızlarını kastetmiyorum tabiki.ama bu benim başıma çok geliyor.biraz süslüyüm ama öyle abartılı da giyinmem. kadınların bana bakmasından nefret ediyorum.hele de sırıtmalarından.
                  bunu yanımda gezen erkekler de farkediyor "kadınlar sana niye böyle bakıyor" diyorlar.hatta otobüslerde dakikalarca kesen kadınlar da oluyor
                  boşver takma, ben de süslüyüm, hiiiç takmıyorum
                  içinden "hıh sen daha çok bakarsın" de
                  just a smile

Yorum

Sana öyle geliyor olmasın 8)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: crystalsun
                      boşver takma, ben de süslüyüm, hiiiç takmıyorum
                      içinden "hıh sen daha çok bakarsın" de
                      eskiden öyle yapardım.ama şimdilerde sinirlerimi bozmaya başladı bu durum.hele de yabancı kızların böyle yapmadığını görünce türk kızlarına antipati beslemeye başladım.

Yorum

ayrıca türbanlı kıza yaptığım şey çocukça olsa da o anda beni çok eğlendirdi ve sinirimi boşaltmış oldum :lol: :lol: arada yapacağım bunu işe yarıyor ama günümde olmam lazım tabi. :lol:

Yorum

ayrıca türbanlı kıza yaptığım şey çocukça olsa da o anda beni çok eğlendirdi ve sinirimi boşaltmış oldum :lol: :lol: arada yapacağım bunu işe yarıyor ama günümde olmam lazım tabi. :lol:

valla ne yalan söyleyeyim benim de çok hoşuma gitti
                          just a smile

Yorum

evet mesela ayakkabılara bakarım ben güzelse bayaa
                            just a smile

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
                              benim tipim biraz değişik diye kadınlar da erkekler de hatta en çok çocuklar bakıyor. ben çocukken de çok bakarlarmış öyle. rahatsız olmuyorum. bana değişik gelen birini görsem ben de bakarım. burada kötü niyet olduğunu düşünmüyorum. kötü niyetle bakan zaten farklı oluyor, anlaşılıyor hemen. yani kadın bakıyor diye illa kıskançlık besliyor olmayabilir. değişik gelmişsindir ya da kıyafetin hoşuna gitmiştir. yani kafalarından ne geçtiğini asla bilemeyiz. eğer tipin biraz yabancı gibiyse, yabancı kızları tabii bakmaz ilgilerini çekmez ki. bir de bazı insanlar çevrelerini çok incelerler, mesela ben bazen çok inceleyip baktığımı farkettim. bunu farkında olmadan otomatik yapıyorum. mutlaka rahatsız olan olmuştur bu tavrımdan dolayı ama kötü niyetim yok sonuçta.
                              Nasıl bir tipe sahip olduğunu merak ettim. Bir de tip dedin de aklıma 1.tip un 2. tip un geldi, tip kelimesini duyunca aklıma nedense tipli unlar geliyor.
                              :lol:
                              Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
                              X