Duyuru

Collapse
No announcement yet.

abizol cymbalta tegretol ilacları fiyatları

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• abizol cymbalta tegretol ilacları fiyatları

ilk ay dr yazdığı ilaclar 2 kutu cymbalta - 1 kutu abizol - 1 kutu tegretol eczanenin demesi 5 hastane toplamda 66 tl ödedim

ikinci ay 2 senelik raporda verdi ve recete ve dr ilacların isimlerini değiştirdi ve 3 aylık ilac yazdı etken maddeleri aynı 6 kutu dyloxia - 4 kutu abifiliy - 6 kutu tegretol eczanenin demesi 2 hastane ücreti toplamda 77 tl ödedim

yani 2. ay baya ucuz tuttu isimleri farklı aynı etken maddeli ilaclar
    sanırım sgk dan kaynaklanıyor

bu ilacları kullananan daha hesaplı ilac varmı aynı etken maddeli
    yada aynı etken maddeli farklı isimde ilaclar varmı tavsiyeniz

o ilaçlarda fiyatlar üç aşağı beş yukarı aynı. ucuz muadilini iste, verirler

Yorum

Kullandığın ilacın muadillerine www.ilacabak.com adresinden ulaşabilirsin.

Yorum

Nicky, senin başka işin gücün yok mu? Niye insanları tedavilerinden soğutmaya bu kadar gayretlisin? Psikiyatrik tedavi antibiyotik tedavisine benzemez. İnanç çok önemlidir. Sen bazı olumsuz deneyimler yaşamış olabilirsin. Ama bu sana genelleme yapma hakkını vermez. Burada insanlar zaten sıfıra inmiş umutlarıyla doktor kapısını vurmuş durumda bulunuyor. İnsanların umutsuzluklarının üstüne bir de sen tüy dikme. Ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nicky

bu ilaçların hepsi toksik ve zararlı bir insan ne kadar kötü durumda olursa olsun kimyasallardan uzak durmalı benim tavsiyem başka çareler arasın
          ilaç bağımlısı olmak istiyorsa kendisi bilir herkesin kendi tercihi
          Kimse keyfinden hasta olmadığı gibi kimse keyfinden ilaç da kullanmaz. Toksisiteye gelirsek tüm ilaçlar toksiktir ve bu her gün aldığın en basit ağrı kesici için de geçerlidir. Tıpta temel bir ilke vardır:"Mümkün olan en az zararı vermek" Bunları bilmiyorsan açıp oku ve öğren. Öyle Hasan Sabbah fedaisi gibi ceffel kalem hüküm serd etmeden önce de iki kere düşün.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delidumrul View Post

Kimse keyfinden hasta olmadığı gibi kimse keyfinden ilaç da kullanmaz. Toksisiteye gelirsek tüm ilaçlar toksiktir ve bu her gün aldığın en basit ağrı kesici için de geçerlidir. Tıpta temel bir ilke vardır:"Mümkün olan en az zararı vermek" Bunları bilmiyorsan açıp oku ve öğren. Öyle Hasan Sabbah fedaisi gibi ceffel kalem hüküm serd etmeden önce de iki kere düşün.
            ok delidumrul sinirlenmene hiç gerek yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nicky
              zehirleniyorsun üstüne de para veriyorsun
              emin ol ilacsız olmuyor yaklasık 8 senedir içimiyeceğim diye direndim durum dahada kötüleşiyor
              neler denemedimki ne doğal tedaviler hiç bir işe yaramadı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dogan91
                mesele şu ki bünyen pahalı ilaçlara alışmış.
                aynı etken madde de olsa adı başka ilaç çok fazla da ucuz olmaz.
                ucuz ilaç istiyorsan etken maddesi farklı ilaçlar gerekir.
                yaklaşık 2 aydır kullanıyorum dr yazdı cymbalta tegretol abizol
                sonraki ayda ilaç yazdırmaya gittiğimde ilk ilaclar için yok yok ben onları yazmadım yanlış almışsın recete fotokopisi yokyaa yanımda he dedik
                bu sefrde aynı etken maddeli değiştirdiklerri abifily - dyloxia - değişmeyen tegretol yazdı
                benimle alakası yok ne verdiyse kullandım

sadeece ilk yazılanla 2. yazılanlar arası yukarda yazdığım gibi fiyat farkı cok oldu

Yorum

zyprexa 3 ay da 6 kutu alıyorum. eczane benden fark almıyor. başka eczaneye gidersen 50 papel alıyor. bence hepsini kes zyprexa raporu çıkarttır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: andblue View Post
                    zyprexa 3 ay da 6 kutu alıyorum. eczane benden fark almıyor. başka eczaneye gidersen 50 papel alıyor. bence hepsini kes zyprexa raporu çıkarttır.
                    eczane eczane fiyat farkımı oluyorbaska eczaneye gidersen 50 papel yazmıssın
                    dr hesapta hafif ilaclar yazdı iş durumuma göre

Yorum

İşleniyor...
                    X