Duyuru

Collapse
No announcement yet.

balık tutmayı değil yemeyi öğretiyorlar!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• balık tutmayı değil yemeyi öğretiyorlar!

yazıyorlar ilacı gönderiyorlar.bumudur tedavi ???

psikoloğa gidebilirsin neden illa ilaç yazdırıyorsun madem zararlarını biliyorsun

Yorum

Psikolog bulundugum yerde yok veya imkani kisitli.fiyatlarda pahali.yani özele gitmek istersem .ki özel yani parali psikolog bulundugum yerde yok.daha önce aylarca psikologa gitmisligim vardi.demekki cözüm olmamis.psikiyatris daha fazlasini yapabilmeli.hastasiyla daha fazla ilgilenmeli.en azindan ilac disinda çözüm üretebilmeli.hastanin akli basinda degilse psikologa gitmeyi dahi akil edemeyebilir.üstelik psikiyatrislerin beni psikologa yönlendirdiklerini pek hatirlamiyorum....gittigim çogu psikologta sanki bosa kürek çeker gibiydi.tatmin edici bulmadim.

Yorum

bu devirde kimse birbirine destek olmuyor
        derdini paylaşmak hata hemen doktorlara yönlendiriyorlar
        tedavi adı altında kandırmacadan ibaret

Yorum

Bu psikolojik hastalıklarda tedavi altında yapılanlar bana çok saçma geliyor nedense. Daha beyin nasıl çalışıyor hastalık nedir bilmeden bir sürü tedavi altında ilaç yüklenilip duruluyor. Psikoterapi ise vakit kaybı bir anlık rahatlık veriyor o kadar. Ta çocukluğunuzdan beri kurduğunuz binanın temelleri sallanmakta hangi ilaç veya terapi düzeltir bilmiyorum. Maalesef ben artık bu hastalıklardan şifa göreceğimiz umudumu kaybettim

Yorum

Bence tam tersi... Asıl ilaç verip göndermekle balık tutmayı öğrenmeye zorluyorlar. (Tabi bu doktorların bilinçli bir tercihi değil, şartların zorlaması. Ayrı bir konu) Neden hayatın zorlukları içinde pişmek, mücadele ederek olgunlaşmak yerine hazır mutluluk şablonlarıyla polyannacılık oynayalım ki?

Yorum

İşleniyor...
            X