Duyuru

Collapse
No announcement yet.

E-psikoloji forumu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• E-psikoloji forumu

Diğer forum daha aktif bir çok üyesi var ama yazılan mesajlar reklamdan kapanmış okumak mümkün değil neden öyle okunaklı olmadığı halde daha çok tercih ediliyor
    çok saçma

edit - sayfayı küçültünce okunuyormuş meğer
    Last edited by nicky; 02-03-2016, 11:29 PM.

ergenler bizi oldurup dunyayi ele gecirmek istiyorlar

Yorum

bizim forum sessiz sakin aile sıcaklığında.

Yorum

Bizim forum hep böyle garibanlardan dertlilerden oluştuğu için üyeler olarak yaşıyor muyuz yaşamıyor muyuz belli değil

Yorum

ben oraya gecen sene bir kere bakmistim hic begenmedim bi daha bakmam da iki uc seneyi bulur

Yorum

Bu forumun yöneticisinin kim olduğunun farkına yeni vardım. Pot kırmış olabilirim.sürçü lisan etmişsem affola.benim gibi bilgi yetersizliği olanlar fazlaysa bu forumun yeterince tanınmadığının göstergesidir. Tanınmayan forumda ilgi az olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
              Bu forumun yöneticisinin kim olduğunun farkına yeni vardım. Pot kırmış olabilirim.sürçü lisan etmişsem affola.benim gibi bilgi yetersizliği olanlar fazlaysa bu forumun yeterince tanınmadığının göstergesidir. Tanınmayan forumda ilgi az olur.

forumun yöneticisi kim ? ben de bilmiyorum

Yorum

Sezai KALAFAT
                hayat 3,5 ila 4 arsındadır ya 3,5 atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın

Bakma bana öyle bir bakışta tanıyamazsın. Beni tanımak icin ya kalbime girmelisin. Yada benim gibi olmalısın

Yorum

selina kız bu forumda da mı moderatör sensin. )
                  kuzuların kuzusu çok seviyorum seni

Yorum

İşleniyor...
                  X