Duyuru

Collapse
No announcement yet.

en büyük korkunuz ne?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• en büyük korkunuz ne?

Korkunun ecele faydası yok, hem neden korkarsak o gelir başımıza. Ama gene de engel olamıyoruz işte kimi şeylerden korkmaya. Fakat bütün o ufak tefek korkuların temelinde büyük korkular yer alıyor. Hassas noktalarımız, yumuşak karınlarımız o korkular etrafında örgütleniyor. İyi olmuyor bu, dostlarımız bildiğinde bu büyük korkuları bizi koruyorlar; düşmanlarımız ise bütün acımasız darbelerini o korkulara gönderiyor.peki sizin en büyük korkunuz ne?

korkularımı yenememek
    yazmasaydım cıldıracaktım

Yorum

Gelecekte bir işte dikiş tutturamamak, insanlar tarafından itibar edilmemek. Bu korkumun gerçek olma ihtimali yüksek gidişat bunu gösteriyor. İyi geceler.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

İnsan, sevdiğinden korkar, fakat korktuğunu sevemez. Cenap Şehabettin
        Korku bazen kafasızlıktan gelir, yüreksizlikten de geldiği gibi. Montaigne

Yorum

Orjinal yazı sahibi: meksika
          bence insan sevdiğinden korkmaz korktuğuda sevilmez.yürekli olmak tek başına yeterli değil

Yorum

en buyuk korkum yalnız kalmak hıc arkadasımın olmaması
            <div>bır derdım var artık tutamam ıcımde gıtsem nereye kadar kalsam neye yarar hıc anlatamadım hıc anlamadılar</div><br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BUTU
              Orjinal yazı sahibi: meksika
              bence insan sevdiğinden korkmaz korktuğuda sevilmez.yürekli olmak tek başına yeterli değil
              orada cenap şahabettin insan sevdiğinden korkar demekle onun başına bir şey geleceğinden ona davranırken bile acaba ne diyeceğinden onu çok sevdiği için onun başına bir şey gelmesinden endişe duyuyor korkusu o yüzden....yoksa sevgisinin onu öldüreceğinden döveceğinden değil

Yorum

en büyük korkularımdan biride umudumu kaybetmek

Yorum

en büyük korkum yanlış anlaşılmak ama bununla yaşayabilirim

Yorum

eskiye dönmek-kötüye gitmek-manik depresyonun depresyon kısmı-kusmak

Yorum

ve huzursuzluk

Yorum

Re: en büyük korkunuz ne?

Orjinal yazı sahibi: BUTU
                        Korkunun ecele faydası yok, hem neden korkarsak o gelir başımıza. Ama gene de engel olamıyoruz işte kimi şeylerden korkmaya. Fakat bütün o ufak tefek korkuların temelinde büyük korkular yer alıyor. Hassas noktalarımız, yumuşak karınlarımız o korkular etrafında örgütleniyor. İyi olmuyor bu, dostlarımız bildiğinde bu büyük korkuları bizi koruyorlar; düşmanlarımız ise bütün acımasız darbelerini o korkulara gönderiyor.peki sizin en büyük korkunuz ne?
                        Ben en çok ölümden korkuyorum. halbuki herkes birgün ölecek.
                        İçime bi sıkıntı gelsin,ayağım kaşınsın ,başım ağrısın...... sürekli bi ölüyorum ,öleceğim korkusu ne yapsam yenemedim. ilaçlarda çok etki etmiyor sanırım. hergün aynı şeyi düşünmekten usandım.
                        hele o panik anlarımı anlatamam bile, yutkunma güçlüğü,nefes alamama, titreme hatta bayılma....
                        SUSKUNLUĞUM KORKUMDAN DEĞİL,ASALETİMDENDİR.

Yorum

Birgün hayatta tek başıma kalmak etrafımda kımsenın kalmamasından korkuyorm bazen..
                          <div align="center">Aslında soylediklerimden cok,sakladıklarımda gizliyim.Siz en iyisi beni anlamak icin konustuklarımdan cok sustuklarımı dinleyin!!</div><br />

Yorum

Doğru yoldan ayrılmak.. 8O

Yorum

İğne vurunmak
                              öldü bu kız ; kesik boğazı bir vazo artık , geç gönderilmiş azap çiçeklerine...

Yorum

İşleniyor...
                              X