Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çok kararsızım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çok kararsızım

Eski sevgilim beni terkedeli yaklaşık 2 yıl oldu.Birbirimizi çok severdık ama çok kavga ederdik.Aynı bölümde okuyoruz sürekli birbirimizi görürüz ancak hiç aynı ortamda olmuyoruz.Ayrıldıktan sonra beyin tümörü teşhisi kondu ve tedavi gördüm.bunu söylediğimde hiçbir zaman yanımda olmadı konuşmadı benimle blöf yaptığımı dusundu ilk baska sonra gercek oldugunu anladı ama yıne bırsey yapmadı. birçok kez sınıfta bayıldıgım fenalaştıgım (baska hastalıklarım da var) oldu gecmis olsun bile demedi.Çok şükür sağlıyım düzeldi.Geçen hafta derste panik atak nöbeti geçirdim yine her zaman ki gibi bana baktı uzaktan birşey demedi yapmadı uzaktan izledi.Beni merak ettiğinin izlediğinin farkındayım ama ötesini yapmıyor.Benimle yan yana olmamak ıcın goz teması kurmamak ıcın elınden gelenı yapıyor.Kötü bir şekilde ayrılmadık ben hala sevıyorum ikimizde ayrıldıktan sonra kimseyle sevgili olmadık ama bu şekilde garip hareketleri var.İçine kapanık sessiz ketum ılıskıde kendınden feragat etmeyen biraz da narsist diyebilieceğim birisi ayrıldıktan sonra da hiç ders çalışmayan kız kendını tamamen derslere verdi.Ciddi düşündüğümü söyleyip açılsam konuşmamın bir yararı olur mu?
İşleniyor...
X