Duyuru

Collapse
No announcement yet.

psikolojik durumum hakkında.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• psikolojik durumum hakkında.

merhaba. okb,anksiyete,depresyon hastasıyım.çok sık rapor almak durumunda kaldığımdan dolayı arkadaşlarımla aram bozuldu;beni başka bir yere göndermek istediler ama hasta olduğum da bir gerçek.işlere yabancılaşıyorum.hastanede yatmalı mıyım ne yapmalıyım ?

hastanede yatarsan daha çok psikolojin bozulur

Yorum

diğer arkadaşlardan da cevap bekliyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokhan341 View Post
        merhaba. okb,anksiyete,depresyon hastasıyım.çok sık rapor almak durumunda kaldığımdan dolayı arkadaşlarımla aram bozuldu;beni başka bir yere göndermek istediler ama hasta olduğum da bir gerçek.işlere yabancılaşıyorum.hastanede yatmalı mıyım ne yapmalıyım ?
        okb, anksiyete, depresyon yani psikotik değilsin. psikotik olmayanlara genelde hastanede yatış gerekmez.
        ama tedaviye dirençliysen yani ilaçlar iyi gelmiyorsa EKT için hastanede yatış gerekir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hitokiri View Post
          hastanede yatarsan daha çok psikolojin bozulur
          evet beni de hastane olumsuz etkilemişti ama herkes için böyle değil.
          benim serviste sanırım yaklaşık 20 kişi yatıyordu. benden başka durumdan rahatsız olan yoktu.

Yorum

benim yattığım serviste 30 kişi vardı.15 kadın 15 erkek.hastalardan bir tanesi çok rahatsızlık veriyordu.yine yatmayı düşünüyorum ama doktor yatma dışında her tedaviden bahsediyor bana. yatmayı tekrar önerdiğini hatırlamıyorum.

Yorum

İşleniyor...
            X