Duyuru

Collapse
No announcement yet.

engelli maaşı ne kadar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• engelli maaşı ne kadar

yüzde seksen engelli maaşı aylık ne kadar

Özür / Engel oranı %70 ve üstü olan bakıma muhtaç engelli aylığı: 1540 TL

Özür / engel oranı %40-69 arası olanlar: 1050 TL

Yorum

3 aylık mı

Yorum

AYLIK

GOOGLE DAN BAKAB'l'rs'n

Yorum

Google'dan baktım 3 aylık diyor

Yorum

%40'dan başlayan 3000 günü dolduran ilk bir toplu para(40 bin 50 bin civarı tahminen)+ her ayda bir alınan düzenli maaş(2 bin 3 bin tl civarı tahminen)+ sağlık sigortan olan+ bütün hastanelerin bedava olması ile ilgili bir olay daha var. 3 ayda 1 alınan maaşın yanında da her ay alınan maaş da var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Draconian View Post
              %40'dan başlayan 3000 günü dolduran ilk bir toplu para(40 bin 50 bin civarı tahminen)+ her ayda bir alınan düzenli maaş(2 bin 3 bin tl civarı tahminen)+ sağlık sigortan olan+ bütün hastanelerin bedava olması ile ilgili bir olay daha var. 3 ayda 1 alınan maaşın yanında da her ay alınan maaş da var.
              ooooooo, engelli olmak iyiymiş. ben normal emekliyim, maaşım 1100 lira gibi. gecekonduda yaşıyorum!

Yorum

o yanlış bilgi öyle bişi yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: milena7 View Post
                  o yanlış bilgi öyle bişi yok.
                  Duymamış olabilirsin ama ben yaptıracağım diğerlerinin işlemleri bittiğin de. raporum kabul edildi. bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: peacelover View Post

ooooooo, engelli olmak iyiymiş. ben normal emekliyim, maaşım 1100 lira gibi. gecekonduda yaşıyorum!
                    Araştırırsanız mesela bana bir fabrika verecek. devlet zorunlu kılıyor diyor ki siz özürlü kişilerin emekli olmasında yardımcı olacak ve sağlık sigortasını yapacaksınız diye. şu an dilekçe vermiş emekli olmayı bekleyen kişiler var onların işlemleri bittiğin de sıra da ben varım yoksa ben de normal 3 ayda 1 maaş alıyorum ama bu iş başlayınca 3 ayda 1 maaşım yanacak.

Yorum

ssk lı mısın? toplu para ssklılara olmuyor. tazminat ya da işşizlik maaşı var, işten ayrıldıysan.

neyse güle güle harcayın.
                      Last edited by milena7; 08-02-2017, 06:46 PM.

Yorum

İşleniyor...
                      X