Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bugün nasılsın

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bugün nasılsın

bugün berbat. 12 de arkadaşımla buluşacaktım iptal ettim. uykumu yine alamadım. nefret ediyorum hayatımdan

bugün düne göre iyi. dün sabah depresiftim. bugün pek bişi yok.

Yorum

randevuyu iptal eder etmez rahatlama oldu. yürüyüş ve koşuyu devrede.

Yorum

alış veriş ve yemek yapma faslı tamam, birazdan koşmaya gidicem. 1 kilo verdim.

Yorum

ben de her gün uzun yürüyüş yapıyorum.

Yorum

yorgunluk geldi koşmaya çıkamadım, sabah koşmak iyi.öğlene kalınca olmuyor.

Yorum

farklı şeyler deneyin.mesela bu aralar astral seyahata taktım.

Yorum

bugün oldukça açıldım. bir buçuk saat kadar yokuşlu yollarda yürüdükten sonra eve gelince iki kat merdivende basamakları 2 şer 2 şer çıktım.
                evde de gündüz boş vakit geçirmemeye çalışıyorum. ilaç dozları normale döndü. sabah depresif olmuyorum.

Yorum

astral seyahat benim için eskidi.
                  gördüğümüz rüyalar astral seyahat aynı zamanda.

Yorum

astral seyahat da içe dönük bir çalışma. benim ise dışa açılmam gerekiyor. pek açılamasam da evin dışında vakit geçirmek iyi oluyor.

Yorum

koşmak yorucu oluyor yine de devam edeceğim çok rahatlatıcı. kondisyon çok düşük 40 adımdan fazla koşamıyorum. yürüme koşma karışık. koşmaya devam edersem bir haftada 2 kilo veririm. fakat efexor almayı unuttuğum için öfke geldi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: milena7 View Post
                        koşmak yorucu oluyor yine de devam edeceğim çok rahatlatıcı. kondisyon çok düşük 40 adımdan fazla koşamıyorum. yürüme koşma karışık. koşmaya devam edersem bir haftada 2 kilo veririm. fakat efexor almayı unuttuğum için öfke geldi.
                        bu durumda önce yavaş koşmayı dene yani jogging şeklinde. zaman içinde süreyi ve tempoyu arttırabilirsin.

Yorum

ilaç yazdırmaya gitmem gerekiyor acaip gözümde büyüyor, 5-6 gün uyusam hiç aralıksız ne güzel olurdu.

Yorum

İşleniyor...
                          X