Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yeni titreşim frekansı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yeni titreşim frekansı

yerkürei yeni titreşim frekansına girdi. beden titreşim frekansımız, yeni titreşimle uyum sağlamaya çalışıyor. forma girmiş enerji, düşme ve kalkmalar olmadan, kısa devre yapmadan, rezonansa, sağlıklı bir şekilde girecektir.bu titreşimin yarattığı rezonans, diğer taraf diye tanımladığımız yaşam boyutudur.

bizler öbür taraf diye bildiğimiz yani cennet ve cehennem diye sınıflandırdığımız boyutta yaşıyoruz.
    düşük titreşime yapışıp kalırsak, cehennem azabı dediğimiz titreşimde kalırız.

geçmiş, gelecek algımıza bağlı olarak değişmektedir.an içinde etkilerini göstermektedir.
    şimdi aynı hatalara devam ederek, yükseldiğimiz bu frekanstan geri mi düşeceğiz yoksa üst frekans için daha yükseklere, yeni deneyim fırsatlarına mı adım atacağız? vicdan kirliliklerimizi temizleme zamanıdır.

aynı deneyimler tekrar ediyorsa sıkışıp kaldığımızı gösterir. yeni deneyimler yaratmalıyız. eski eskide kaldı. eskiyi değiştirmek için an içinde ileri adımlar atmalıyız.
    Last edited by milena7; 11-02-2017, 09:07 PM.

Metafizik psikojik rahatsızlığa yol açar. Hurafe bunlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Galadre View Post
      Metafizik psikojik rahatsızlığa yol açar. Hurafe bunlar.
      bunlarla ilgilenen ve rahatsızlık yaşamayan insan çok. ilgilenirler ama işlerini ve sosyal yaşantılarını aksatmazlar.
      ama rahatsızlık yaşayan birinin işi gücü bırakıp bu tür şeylerle ilgilenmesi çok görülür.
      yani bu durum sebep değil sonuç olabilir.

Yorum

bana süper iyi geldi bu bilgi. yaralanmayı biliyorum.

Yorum

İşleniyor...
        X