Duyuru

Collapse

Tüm üyelerin dikkatine!

Yazılan tüm konular ve mesajlar açıldığı forum bölümüyle ilgili olmalıdır. İlgisiz mesajlar hemen kaldırılacaktır. Ait olduğu forum bölümüyle ilgisiz üç mesaj atan ya da konu açanlar banlanacaktır. Siyasi ve dini konularda mesaj atanların mesajları hemen silinecek ve tekrarı halinde mesajları atan üye banlanacaktır.
Daha Fazlası
Daha Az Göster

31 yaşındayım hiç mesleğim yok şuan neyapmam gerekiyor?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 31 yaşındayım hiç mesleğim yok şuan neyapmam gerekiyor?

31 yaşına giriyorum evliyim ve 2 çocuğum var amatör öykü yazarıyım.Şuana kadar hiçbir mesleğim yok ve şuan bunun acısını çok iyi yaşıyorum kendi ayaklarımın üzerinde durmam için neyapmam lazım.hangi meslege yönelmem lazım lütfen yardımcı olunacak yorumlar yazın.

senaryo kursları vardı istanbulda.dizilerde bol. senaristlik sanki iyi gibi. fakat fikir dayatmasıyla sanatcıyı ve sanatı kullanmak isteyebilirler.böyle bir riske girmezdim.

Yorum

internetten sahaflık yapabilirsin, eski kitap topla internetten sat.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sozdemir View Post
        31 yaşına giriyorum evliyim ve 2 çocuğum var amatör öykü yazarıyım.Şuana kadar hiçbir mesleğim yok ve şuan bunun acısını çok iyi yaşıyorum kendi ayaklarımın üzerinde durmam için neyapmam lazım.hangi meslege yönelmem lazım lütfen yardımcı olunacak yorumlar yazın.
        peki geçimini nasıl sağladın? en azından şimdiye kadar? şimdi geçim sıkıntısı başladı mı?
        yazarlıktan para kazanmak bence zor. bence para kazanmanın kolay yollarını aramalısın.
        ticaret denenebilir. şimdilerde dükkan açmadan olabiliyor. yani internet üzerinden.
        hem internetten alıyorsun. hem internetten satıyorsun.
        facebook da bunu yapan çok kişi var. kayıtsız ve vergisiz.

Yorum

yorumlarınız dikkate değer evet yazarlıktan para kazanmak çok zor büyük emek vermek lazım ama yazar olmak içinse onun önünü açacak iş bulmak lazım yoksa oturduğumuz yerden olunmuyor.Evet internetten para kazanma yolları var ama inanın bunun nasıl olacağını bilmiyorum fikir verecek olan varsa iyi olur.

Yorum

ben de tam bilmiyorum ama fetö nedeniyle görevden uzaklaştırılan bir arkadaş internetten ege yöresi zeytin ve zeytinyağı alıyor ve hem yakın çevresindekilere hem de facebook da internetten arkadaşlarına satıyor. kargoyu ödemeli gönderiyor. erzincanda yaşıyor. henüz fazla para kazanmıyor ama geçim masraflarını karşılıyor. daha yeni başladı çünkü 29 ekimde görevden uzaklaştırıldı. vergi yok. dükkan kirası yok.

Yorum

''Fetö'' cemaat mı diyelim farklı birşeymi diyelim ama yazık ediliyor bu ülkeye neyse.
              aslında ben yapabilirim ama bunun kaynağı lazım zeytin yağını nerede buluyor yardımcı olabilirmiki bu konuda?

Yorum

İşleniyor...
              X