Duyuru

Collapse

Tüm üyelerin dikkatine!

Yazılan tüm konular ve mesajlar açıldığı forum bölümüyle ilgili olmalıdır. İlgisiz mesajlar hemen kaldırılacaktır. Ait olduğu forum bölümüyle ilgisiz üç mesaj atan ya da konu açanlar banlanacaktır. Siyasi ve dini konularda mesaj atanların mesajları hemen silinecek ve tekrarı halinde mesajları atan üye banlanacaktır.
Daha Fazlası
Daha Az Göster

enerji potansiyeliniz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• enerji potansiyeliniz

Bugün dünyaya aktarılan enerji, kişilerin içindeki koşulsuz potansiyeli açığa çıkarırken, dramsal potansiyeli söndürecektir. Rehberler doğru zamanda doğru yerde size bilgi verir. 11.11 de verdiğim bu kanal, sizin tüm ışık potansiyelinizi keşfermeniz için armağan Enerjinin yansımasıdır. Kalpten yansımadır. Mucize sizin içinizde başlayan, siz açığa çıkarmak istemedikçe açığa çıkmayan bir bulgudur. Sevgililer, Bugün akan sirius enerjisine uyumlanmayı isteyin. O size akacaktır. Bu enerji sizin yeteneklerinizi açığa çıkarmanız için bir kalkan görevi görerek, duygusal molekül hafızanızda yaratımları yapacaktır.
    saat: 11.11
    11.02.2017

Çözümleyemedim....Ne diyelim hayırlısı olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
      Çözümleyemedim....Ne diyelim hayırlısı olsun.
      parapsikoloji!

Yorum

11.11
        11.02.2017

11 rakamı enerji kapısı açılımış ve bu mesaj alınmış siriüs enerjilerine uyumlanmak isteynler için. siriüs enerjisine uyumlanmak istiyorum demeniz yeterli. s.enerjisinin özelliği, içinizdeki yeteneklerin ortaya çıkmasında yardımcı oluyor.

Yorum

İşleniyor...
        X