Duyuru

Collapse

Tüm üyelerin dikkatine!

Yazılan tüm konular ve mesajlar açıldığı forum bölümüyle ilgili olmalıdır. İlgisiz mesajlar hemen kaldırılacaktır. Ait olduğu forum bölümüyle ilgisiz üç mesaj atan ya da konu açanlar banlanacaktır. Siyasi ve dini konularda mesaj atanların mesajları hemen silinecek ve tekrarı halinde mesajları atan üye banlanacaktır.
Daha Fazlası
Daha Az Göster

psikoloji hastalık bilimi değildir, psikiyatri hastalık bilimidir.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• psikoloji hastalık bilimi değildir, psikiyatri hastalık bilimidir.

psikoloji hastalık bilimi değildir.
    psikiyatri hastalık bilimidir.
    psikoloji hasta insanların düşünce ve davranışlarını da kapsar. toplumda psikiyatrik hasta oranı yüzde 20 civarıdır ve bu hasta kitle için bir bilim vardır: psikiyatri
    bu yüzden psikologların bu alana bulaşması gerekmez, kalan yüzde 80 onların konusundur.
    terapi tedavi demektir ve tedavi yetkisi tıp doktorlarınındır. psikolog tıp doktoru olmadığı için tedavi yetkisi yoktur.

psikiyatri bilimi çökmüştür. hasta sayısı 20 yıl öncesine göre yüzde 80 artmıştır ve hastalar iyileşme %100 olamıyor.

Yorum

İzzet güllü' yü boş mu verelim.Evelallah sayesinde takıntım yüzde 60 iyileşti. Ve ilaçlarımı kullansamda onun youtube videolarını izlemeye devam ediyorum. 30 yıl sonra sayesinde ilk kez biraz olsun doğrulmuş sürüngenlerdenim ben.

Yorum

İşleniyor...
      X