Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eskilerden kimler var?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

paranomaniak'tan selamlar eski dostlara

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gülben View Post
      Merhabalar.Seneler önce bu forumdan hiç çıkmazdım.Ama o kadar çok şey yasadımki burada insan hiç unutamıyor.Ve öylesine girmek istedim..bi umut..tanıdık bir ses bulabilirim diye.O umutsuz yıllarımda burası benim tüm yaralarımı sarmıştı.Sanal bir ortam ama gerçek hayattaki dostluklardan çok daha sahiciydi benim için.Ve o yüzden 10 küsür sene geçmesine rağmen günün birinde kalbim beni buraya yönlendirdi.Ve eskileri düşünen tek ben değilmişim diye sevindim.Evlendim..bir kızım oldu..güzel bir işim var..bambaşka bir şehirdeyim.Rabbim yaşadığım sıkıntılar karşısında beni ödüllendirdi.Umarım hayat hepinizin karşısına çok daha güzel şeyler çıkarır.Ummadığınız anda çok büyük mutluluklar yaşatır size.
      Herifin1i ,meralsevde , ranil , Aze , İlksen , fragile , enerji528 , baba , depresiff, esintili , maviyeşil , iyimser , betül , efsun .....adını sayamadığım bir çok güzel insan.Hepinizi o kadar çok merak ediyorumki.Umarım hayat size hep güzel yüzünü göstermiştir.Yeniden karşılaşabilmek ümidiyle...
      Gülben, beni hatırlamana çok sevindim. Ben eski tas eski hamamım. Dört yıl önce bir evlilik yaptım. Bir ay sonra eşim terk etti. İlk celsede boşandık. Şimdi evlenmeye korkuyorum, zaten korkağın biriyim. : ) Allah bundan geri kalmasın. Şükür halime.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

vayyy benim 14 yıl olmuş buraya üye olalı yıllar hızla geçiyor
        Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gülben View Post
          Merhabalar.Seneler önce bu forumdan hiç çıkmazdım.Ama o kadar çok şey yasadımki burada insan hiç unutamıyor.Ve öylesine girmek istedim..bi umut..tanıdık bir ses bulabilirim diye.O umutsuz yıllarımda burası benim tüm yaralarımı sarmıştı.Sanal bir ortam ama gerçek hayattaki dostluklardan çok daha sahiciydi benim için.Ve o yüzden 10 küsür sene geçmesine rağmen günün birinde kalbim beni buraya yönlendirdi.Ve eskileri düşünen tek ben değilmişim diye sevindim.Evlendim..bir kızım oldu..güzel bir işim var..bambaşka bir şehirdeyim.Rabbim yaşadığım sıkıntılar karşısında beni ödüllendirdi.Umarım hayat hepinizin karşısına çok daha güzel şeyler çıkarır.Ummadığınız anda çok büyük mutluluklar yaşatır size.
          Herifin1i ,meralsevde , ranil , Aze , İlksen , fragile , enerji528 , baba , depresiff, esintili , maviyeşil , iyimser , betül , efsun .....adını sayamadığım bir çok güzel insan.Hepinizi o kadar çok merak ediyorumki.Umarım hayat size hep güzel yüzünü göstermiştir.Yeniden karşılaşabilmek ümidiyle...
          selam gülbencim nasılsın?
          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
            Merhabalar; esintili, iyimser ve İstanbul kötü olduğum bu zamanlarda sizleri görmek beni mutlu etti. Nasılsınız görüşmeyeli, ben de eskilerdenim?
            sağolasın iyiyim çok şükür ben oğlum için bu siteye üye olmuştum çok da faydalandım
            hatta fragile diye bir üye vardı onu bir cümlesi bana çok faydalı olmuştu
            sen nasılsın

Yorum

Ben de buradayım
              on sene sonra...
              Gerçi ben ara ara gelip arke 'ye alemözgüre baktım ama yoklar...
              Evlendim,
              Boşandim.
              Hâla bitmedi tedaviler ilaclar..
              Öğretmen oldum
              Gibi...

Yorum

Seneler sonra ben de eski dostları bulmak için geldim, düzenli bir hayatim ve çok güzel bir isim var, mutluyum huzurluyum diyelim biraz,

ceyran mesaj kurunuz dolmuş, dönüş yaparsanız sevinirim bana.

Yorum

Mesaj kutusunu acamadim bile. Arayüz saçma sapan bir şey olmus.
                  dolmasi imkansiz

Yorum

Eski sayılır mıyım bilmem ama 12-12-12'den beri buradayım. Hala bir şekilde bu hayalet kasabada varlığını sürdürmeye çalışan herkese selamlarımı iletiyorum.
                    "Ok ancak geri çekerek atılır. Hayat seni zorluklarla geri çekiyorsa, seni daha büyük bir şeye fırlatacağı içindir."

Yorum

İşleniyor...
                    X