Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eskilerden kimler var?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Eskilerden kimler var?

Merhaba. Buraya girmeyeli 2 yıl kadar olmuş. Sitedeki eski aktivitelerime bakıyorum, insan inanamıyor, 2 yıl nasıl bu kadar hızlı geçti diye.

Biraz duygulandım, eski konuşmaları falan görünce. Tanıdıklardan kimler kaldı forumda?

site yazma bölümlerini kapattı diye kimse uğramaz oldu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hitokiri View Post
      site yazma bölümlerini kapattı diye kimse uğramaz oldu
      site yazma bölümü ne demek anlayamadım
      Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post

site yazma bölümü ne demek anlayamadım
        genel konular kapatılmıştı

Yorum

ben burdayım
          ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: esintili24 View Post
            ben burdayım
            selam nasılsın?
            ismini çok iyi hatırlıyorum ama neler yazdık neler paylaştık onları unuttun doğrusu
            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Yaklaşık 6 yıl olmuş nereden aklıma geldiyse foruma girmek
              Kara saç ak defterle geldik, Ak saç kara defterle gidiyoruz..

Yaşlı Çocuk.!

Yorum

Merhabalar; esintili, iyimser ve İstanbul kötü olduğum bu zamanlarda sizleri görmek beni mutlu etti. Nasılsınız görüşmeyeli, ben de eskilerdenim?
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Yazmak istedim...

Asıl üyelik 2004 ama sitenin veritabanı veya formatı değiştikten sonra eski üyeliğim ile giremedim, yeni üyelik almak gerekti o da 2010 da oldu

Çok eskiler bilir "baba" nickini....

Saygı ve selam ile...
                  Bügün Rabb' inin önünde eğilmeyen, yarın insanların önünde eğilmek zorunda kalır !!!

Yorum

İyimser, esintili bu forumun canlanması için bir şeyler yapılmalı ben eski arkadaşlıklarımı özledim arkadaş derken konuşmalarımı yani, benim hiç arkadaım olmadı. : )
                    Her şey güzel olacak...

Yorum

Hey gidi günler hey

KuzuZade
                      Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                      BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                      Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

bende varım eskilerden, sosyalhobik de vardı hatırlıyor musunuz....
                        deli ruh hali bazen iyi gelir ama biz çok abarttık ....

Yorum

çok az kişi kalmış burda eylül,arke,carpe diem adını sayamadıgım arkadaşlarım şimdi nerdeler bilmiyorum,çok güzel şiirler yazılar paylaşırdık,acılarımızı paylaşırdık...

Yorum

Merhabalar.Seneler önce bu forumdan hiç çıkmazdım.Ama o kadar çok şey yasadımki burada insan hiç unutamıyor.Ve öylesine girmek istedim..bi umut..tanıdık bir ses bulabilirim diye.O umutsuz yıllarımda burası benim tüm yaralarımı sarmıştı.Sanal bir ortam ama gerçek hayattaki dostluklardan çok daha sahiciydi benim için.Ve o yüzden 10 küsür sene geçmesine rağmen günün birinde kalbim beni buraya yönlendirdi.Ve eskileri düşünen tek ben değilmişim diye sevindim.Evlendim..bir kızım oldu..güzel bir işim var..bambaşka bir şehirdeyim.Rabbim yaşadığım sıkıntılar karşısında beni ödüllendirdi.Umarım hayat hepinizin karşısına çok daha güzel şeyler çıkarır.Ummadığınız anda çok büyük mutluluklar yaşatır size.
                            Herifin1i ,meralsevde , ranil , Aze , İlksen , fragile , enerji528 , baba , depresiff, esintili , maviyeşil , iyimser , betül , efsun .....adını sayamadığım bir çok güzel insan.Hepinizi o kadar çok merak ediyorumki.Umarım hayat size hep güzel yüzünü göstermiştir.Yeniden karşılaşabilmek ümidiyle...
                            Başına gelen eziyetler artıyor değil mi...
                            Buğdayı başak olsun diye toprağa attılar,
                            Değirmende un olsun diye ezdiler,
                            Ekmek oldu dişleri ile ezdiler,
                            EZİL Kİ CAN OLASIN..CAN VERESİN...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gülben View Post
                              Merhabalar.Seneler önce bu forumdan hiç çıkmazdım.Ama o kadar çok şey yasadımki burada insan hiç unutamıyor.Ve öylesine girmek istedim..bi umut..tanıdık bir ses bulabilirim diye.O umutsuz yıllarımda burası benim tüm yaralarımı sarmıştı.Sanal bir ortam ama gerçek hayattaki dostluklardan çok daha sahiciydi benim için.Ve o yüzden 10 küsür sene geçmesine rağmen günün birinde kalbim beni buraya yönlendirdi.Ve eskileri düşünen tek ben değilmişim diye sevindim.Evlendim..bir kızım oldu..güzel bir işim var..bambaşka bir şehirdeyim.Rabbim yaşadığım sıkıntılar karşısında beni ödüllendirdi.Umarım hayat hepinizin karşısına çok daha güzel şeyler çıkarır.Ummadığınız anda çok büyük mutluluklar yaşatır size.
                              Herifin1i ,meralsevde , ranil , Aze , İlksen , fragile , enerji528 , baba , depresiff, esintili , maviyeşil , iyimser , betül , efsun .....adını sayamadığım bir çok güzel insan.Hepinizi o kadar çok merak ediyorumki.Umarım hayat size hep güzel yüzünü göstermiştir.Yeniden karşılaşabilmek ümidiyle...
                              Yıllar önce sıkıntılarımı aileme açmam konusunda çok destek olmuştun bana. Niyeyse yine aklima geldi burası iş vakti Umarım hepiniz mutlu ve huzurlu yarınlara kavuşabilirsiniz.
                              Kara saç ak defterle geldik, Ak saç kara defterle gidiyoruz..

Yaşlı Çocuk.!

Yorum

İşleniyor...
                              X