Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eskilerden kimler var?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Siposen
    adlı üyemiz Eskilerden kimler var? konusunu başlattı

Eskilerden kimler var?

Merhaba. Buraya girmeyeli 2 yıl kadar olmuş. Sitedeki eski aktivitelerime bakıyorum, insan inanamıyor, 2 yıl nasıl bu kadar hızlı geçti diye.

Biraz duygulandım, eski konuşmaları falan görünce. Tanıdıklardan kimler kaldı forumda?

• StatikElektrik
    replied
    Eski sayılır mıyım bilmem ama 12-12-12'den beri buradayım. Hala bir şekilde bu hayalet kasabada varlığını sürdürmeye çalışan herkese selamlarımı iletiyorum.

Leave a comment:

• ceyran
    replied
    Mesaj kutusunu acamadim bile. Arayüz saçma sapan bir şey olmus.
    dolmasi imkansiz

Leave a comment:

• Kemanci
    replied
    Seneler sonra ben de eski dostları bulmak için geldim, düzenli bir hayatim ve çok güzel bir isim var, mutluyum huzurluyum diyelim biraz,

ceyran mesaj kurunuz dolmuş, dönüş yaparsanız sevinirim bana.

Leave a comment:

• ceyran
    replied
    Ben de buradayım
    on sene sonra...
    Gerçi ben ara ara gelip arke 'ye alemözgüre baktım ama yoklar...
    Evlendim,
    Boşandim.
    Hâla bitmedi tedaviler ilaclar..
    Öğretmen oldum
    Gibi...

Leave a comment:

• iyimser
    replied
    Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
    Merhabalar; esintili, iyimser ve İstanbul kötü olduğum bu zamanlarda sizleri görmek beni mutlu etti. Nasılsınız görüşmeyeli, ben de eskilerdenim?
    sağolasın iyiyim çok şükür ben oğlum için bu siteye üye olmuştum çok da faydalandım
    hatta fragile diye bir üye vardı onu bir cümlesi bana çok faydalı olmuştu
    sen nasılsın

Leave a comment:

• iyimser
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Gülben View Post
    Merhabalar.Seneler önce bu forumdan hiç çıkmazdım.Ama o kadar çok şey yasadımki burada insan hiç unutamıyor.Ve öylesine girmek istedim..bi umut..tanıdık bir ses bulabilirim diye.O umutsuz yıllarımda burası benim tüm yaralarımı sarmıştı.Sanal bir ortam ama gerçek hayattaki dostluklardan çok daha sahiciydi benim için.Ve o yüzden 10 küsür sene geçmesine rağmen günün birinde kalbim beni buraya yönlendirdi.Ve eskileri düşünen tek ben değilmişim diye sevindim.Evlendim..bir kızım oldu..güzel bir işim var..bambaşka bir şehirdeyim.Rabbim yaşadığım sıkıntılar karşısında beni ödüllendirdi.Umarım hayat hepinizin karşısına çok daha güzel şeyler çıkarır.Ummadığınız anda çok büyük mutluluklar yaşatır size.
    Herifin1i ,meralsevde , ranil , Aze , İlksen , fragile , enerji528 , baba , depresiff, esintili , maviyeşil , iyimser , betül , efsun .....adını sayamadığım bir çok güzel insan.Hepinizi o kadar çok merak ediyorumki.Umarım hayat size hep güzel yüzünü göstermiştir.Yeniden karşılaşabilmek ümidiyle...
    selam gülbencim nasılsın?

Leave a comment:

• iyimser
    replied
    vayyy benim 14 yıl olmuş buraya üye olalı yıllar hızla geçiyor

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Merhabalar.Seneler önce bu forumdan hiç çıkmazdım.Ama o kadar çok şey yasadımki burada insan hiç unutamıyor.Ve öylesine girmek istedim..bi umut..tanıdık bir ses bulabilirim diye.O umutsuz yıllarımda burası benim tüm yaralarımı sarmıştı.Sanal bir ortam ama gerçek hayattaki dostluklardan çok daha sahiciydi benim için.Ve o yüzden 10 küsür sene geçmesine rağmen günün birinde kalbim beni buraya yönlendirdi.Ve eskileri düşünen tek ben değilmişim diye sevindim.Evlendim..bir kızım oldu..güzel bir işim var..bambaşka bir şehirdeyim.Rabbim yaşadığım sıkıntılar karşısında beni ödüllendirdi.Umarım hayat hepinizin karşısına çok daha güzel şeyler çıkarır.Ummadığınız anda çok büyük mutluluklar yaşatır size.
    Herifin1i ,meralsevde , ranil , Aze , İlksen , fragile , enerji528 , baba , depresiff, esintili , maviyeşil , iyimser , betül , efsun .....adını sayamadığım bir çok güzel insan.Hepinizi o kadar çok merak ediyorumki.Umarım hayat size hep güzel yüzünü göstermiştir.Yeniden karşılaşabilmek ümidiyle...
    Gülben, beni hatırlamana çok sevindim. Ben eski tas eski hamamım. Dört yıl önce bir evlilik yaptım. Bir ay sonra eşim terk etti. İlk celsede boşandık. Şimdi evlenmeye korkuyorum, zaten korkağın biriyim. : ) Allah bundan geri kalmasın. Şükür halime.

Leave a comment:

• TheEnemyInsideMe
    replied
    paranomaniak'tan selamlar eski dostlara

Leave a comment:

• İstanbul34
    replied
    Yıllar önce sıkıntılarımı aileme açmam konusunda çok destek olmuştun bana. Niyeyse yine aklima geldi burası iş vakti Umarım hepiniz mutlu ve huzurlu yarınlara kavuşabilirsiniz.

Leave a comment:

• Gülben
    replied

Leave a comment:

• alemozgur
    replied
    çok az kişi kalmış burda eylül,arke,carpe diem adını sayamadıgım arkadaşlarım şimdi nerdeler bilmiyorum,çok güzel şiirler yazılar paylaşırdık,acılarımızı paylaşırdık...

Leave a comment:

• melinya
    replied
    bende varım eskilerden, sosyalhobik de vardı hatırlıyor musunuz....

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    Hey gidi günler hey

Leave a comment:

İşleniyor...
X