Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vardiyalı iş hayatı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ozgurce_m
    adlı üyemiz Vardiyalı iş hayatı konusunu başlattı

Vardiyalı iş hayatı

Herkese merhaba bu foruma uzun süredir üyeyim ve uzun süredir anksiyete takıntı bunlara bağlı belli belirsiz depresyon hepimizin bildiği şeyler

Şu anda ruhsal olarak iyiyim diyebilir ne varsa için akademik yönü y0ksek h8calarda varmış. İlaç değişimleri falan hepsi çok iyi etki etti. Sıkıntım başlıkta da olduğu gibi vardiyalı işte lojistik sorumlusu olmam. doktorum ında dediği bu iyileşme sürecini daha zorlayabilir diye. gece çalışamaz raporu aldım. Bu sefer iş yeri vardiyalı olmalı dedi. Tazminatı iş akedini sonlandırmak istedi. Kabul etmedim Hayat şartları buradan aldığım maaşın iyi olması falan hep çıkmamı engelledi. Bu na keza ailevi olarak bu konuda çok destek bulamadım. aman işin güzel gibi ne çektiğimizi anlamaz laflar aldım. Her abi vardiya başında ayrı çile alışma süreci her hafta ile yeniden başlar gibiyim Eğer doktorum iyi olmasa çoktan nakafttım. Konuşmak derletşelmek için yazmak istedim

• ozgurce_m
    replied
    Predestination ve iyimserlik ikinizde çok teşekkür ederim cevap için. dediğiniz gibi hareketli bir siteyi Hatta yanlış yere mi yazıyorum dediğim oldu. yani eski sıklıkla kullanılmadığı için insan cevap yoktur diye bakmaz oluyor.

Leave a comment:

• iyimser
    replied
    iyi bir doktor bulman ve doğru ilaç seçimleri büyük şans olmuş senin için.
    aile ile sohbet başka burası başka tabii
    burada hiç tanımadığın seni yargılamayacak belki sana hiç düşünmediğin bir bakış açısı kazandıracak insanlar olabilir
    yalnız bu site eskiden öyle hareketli idi ki yazdığına anında cevaplar gelirdi
    yüzlerce belki binlerce insan izlerdi
    neden böyle oldu burası bilmiyorum
    ben de uzun bir aradan sonra bugün gelip bir bakayım dedim
    mesajlarım varmış yanıtladım
    eski günleri yad ettim
    çok geçmiş olsun dostum
    sevgiyle...

Leave a comment:

• ozgurce_m
    replied
    merhaba cevap için çok teşekkür ederim. Aile veya yakınların veya kim olursa herkes için bazen konuşmak kolay okuyor. Anlamaya çalışmaktansa aman iş değiştirme. Yada nedenini anlatıp nlatıp sonunda söyle bir soru geliyor. Fakat senin işin aslında güzel değil miydi. Senden de memnunlar. gibi gibi şeyler.

Leave a comment:

• Predestination
    replied
    Oncelikle gecmis olsun... Vardiyali is sanirim zorlu oluyor. Aile konusunda bir kismimiz sanirim aile tarafindan anlasilamiyoruz maalesef... Yazmakla iyi yaptin forum bunun icin var birbirimizi dinlememiz anlamamiz icin... Daha iyi bir is bulana dek devam et bence, ilaclarla kismen kontrol altina alabilirsin ama duzenli bir hayat sart bizler icin.

Leave a comment:

İşleniyor...
X