Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012-2013'de takılan eski üyeler burada mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sf&sf
    adlı üyemiz 2012-2013'de takılan eski üyeler burada mı? konusunu başlattı

2012-2013'de takılan eski üyeler burada mı?

mesela hatırladığım kadarıyla sosyalhobik vardı, İNSANİ vardı, fincan vardı, derinn vardı. bunlara tekrar ulaşabilmeyi isterdim ama hiçbiri forumda aktif gözükmüyor başka adreslerini de bilmiyorum.

• MEGAN
    replied
    Selamlar arkadaşlar ,2007 den beri burada ve kurulmasında çok buyuk katkılarım olan kardeş siteydim .Ama ne yazık ki zaman içerisinde burada ki seviyenin oldukça duşmesinden dolayı uzaklaştım diger sitede aktif olarak devam ettim .Diger sitede dolaşırken bir anda aklıma geldi bir goz atayım dedim ,site çok degişmiş çok farklılaşmış .
    Hepinize iyi gunler dilerim .

Leave a comment:

• sf&sf
    replied
    @yabancı

luthe nickini pek hatırlamadım ama yabancı nickiyle sanki o zamanlar da takılıyordunuz. benim nick buydu sf&sf. ama çok aktif yazmıyordum. sonradan olan mesajlarımı da silmişim. başlıkta saydığım isimlerle vardı biraz muhabbetim tabii.

Leave a comment:

• .::yabancı::.
    replied
    Yok size degil, Sf ye dedim.

Leave a comment:

• melinya
    replied
    Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
    Bende eski luthe fincanla halen muhabetimiz devam ediyor. Ama ben seni neden hatırlayamadım. Sizin nickiniz neydi?
    bana mı dedin sf&sf ye mi?

Leave a comment:

• .::yabancı::.
    replied
    Bende eski luthe fincanla halen muhabetimiz devam ediyor. Ama ben seni neden hatırlayamadım. Sizin nickiniz neydi?

Leave a comment:

• sf&sf
    replied
    Orjinal yazı sahibi: melinya View Post
    merhaba ... evet nişanlanıp evlendiğimizi ve bir kızımız olduğunu duyurmuştuk. 1.5 sene önce bir kızımız daha oldu. eşim kullanmıyor forumu artık , bende kullanmıyorum ne zamandır sadece dün aklıma geldi bir gireyim dedim yazını görünce giriş yaptım hemen. selamını iletirim. senden başka kimseciklerde yok sanırım değil mi
    ben de kullanmıyorum forumu 2013'ten beri, ben de senin gibi öyle bir merak ettim ne var ne yok diye bir gireyim dedim. kimseler kalmamış

Leave a comment:

• melinya
    replied
    merhaba ... evet nişanlanıp evlendiğimizi ve bir kızımız olduğunu duyurmuştuk. 1.5 sene önce bir kızımız daha oldu. eşim kullanmıyor forumu artık , bende kullanmıyorum ne zamandır sadece dün aklıma geldi bir gireyim dedim yazını görünce giriş yaptım hemen. selamını iletirim. senden başka kimseciklerde yok sanırım değil mi

Leave a comment:

• sf&sf
    replied
    Orjinal yazı sahibi: melinya View Post
    merhaba bende varım ama eşim sosyalhobik kadar hatırlanabilir değilim sanırım. Sosyal hobikle ben evlendik 2013 de iki de kızımız oldu... kimseler yok buralarda
    merhaba.

vayyy tebrik ederim. melinya seni de hatırladım sanırım, pek bir muhabbetimiz yoktu galiba ama nickini görünce hatırladım şimdi. hatta o zamanlar forumda paylaşmış mıydınız evlendiğinizi böyle bir şeyi de hayal meyal hatırlıyorum sanki. şu an senin kullandığın avatar ondaydı. sende de farklı bir avatar vardı. sosyalhobiğin ilk nick'i sosyalfobikti ben sonradan sosyal hobik yap demiştim. kendisine selam söyle, hatta forumdaysa bir ara yazışabiliriz.

Leave a comment:

• melinya
    replied
    merhaba bende varım ama eşim sosyalhobik kadar hatırlanabilir değilim sanırım. Sosyal hobikle ben evlendik 2013 de iki de kızımız oldu... kimseler yok buralarda

Leave a comment:

İşleniyor...
X