Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlaçsız tedavi/bio enerji /Mantralar

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • İlaçsız tedavi/bio enerji /Mantralar

  Bioenerji uzmanı Lilia Chiparis 'ın youtube sayfasını ziyaret edin.
  ayrıca Hinduizm 'e ait şifa verdiği iddia edilen adına "MANTRA" denilen youtube da dinlemek için videolar var.epey takip ediliyor.Belliki insanlar fayda görüp dinliyorlar.
  Bi kaç isim vereyim : 1 ) Gayatri Mantra 108 times Anuradha Paudwal I Full Audio Song I T- Series Bhakti Sagar ,2) Shri Rudram, an ancient Vedic Hymn by Music for Deep Meditation ,
  3) Complete Rudri Path with Lyrich I Vedic Chanting by 21 Brahmins, 4) Top 10 Vedic mantras (2012), 5) Rig Veda -Full Chanting 6 ) GANESH MANTRA - Om Gan Ganapataye Namo Namah - 108 Times

  birde Emmanuel tv var. Vaiz dua ediyor , sizde elinizi ekrana temas ettirip, dualara "amin" diyorsunuz. İnancınız müsaitse yapın.burada T.B.Joshua adında Vaiz İsa Mesih adıyla şifa dağıtılıyor.


  bir egzersiz :

  gözleri sağa dip köşeye ,sol dip köşeye hareket ettirmek, her göz hareketinde saymak ; sağ köşe 1,sol köşe 2,sağ köşe 3,sol köşe 4,sol ..5,6,7.....25 ..(en az 25 defa )
  gözleri alna doğru ,alnın ortasına ,yukarıya ,tavana dikip bir süre bakmak.(gözler kapatılacak)
  gözleri tavana dikip yürümek (gözler açık)
  bir sağ dizine,bir sol dizine vurmak (ağır tempoyla) ve her vuruşu saymak ; 1,2,3,4,5,6,7.....50 (en az 50) ( ayakları vurarak da sayılabilir )
  saat yönünde dönmek (15,30 saniye veya bir kaç dakika veya 5 dakika olabilir)
  bunlar serotonini arttıran,odaklanmayı geliştiren,sağ ve sol beyin arasında ki elektriksel kopukluğu onarıp,bağlantıyı sağlamak ve psikolojik dengesizliklerden , sıkıntılardan ,özellikle sosyal fobiden kurtulmak için bilimsel olarak kanıtlandığı söylenilen egzersizlerdir.
  Last edited by birzamanlarben; 08-11-2018, 03:10 PM.
İşleniyor...
X