Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sitemizle (Psikoloji PORTALI ) Nasıl Tanıştınız?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Arama Motoru (Google mesela)

ben psikoloji bölümünü okumak istiyorum küçüklüğümden beri ilgim var.Psikoloji yazdım araştırmak için,çıktı.

Yorum

google aracılığıyla , psikoloji kelimesiyle arama yaparken

Yorum

Google da psikoloji sitelerini araştırırken buldum yazmaya çalışıyorum biligilerinizden faydalanmaya çalışıyorum iyikide buldum yazmasamda okuyorum rahatlıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Avril_34
          Psikolojiye büyük zaafım vardır benim ..Psikolog olmayı düşündüğümden olsa grek

Google sayesinde tanıştım bu portalla.. İyi ki de tanışmışım 8)
          katılıyorum
          gözyaşlarıma gizledim seni ey yar!

Yorum

kafam 10 milyondu burcuyu düşünüyodum google da burcu falan yazdım site çıktı

baktım psikoloji diyo belki burcunun psikolojisdini çözerim diye dayandım siteye

Yorum

kızımın sayesinde.0-6 yaş davranış bozuklukları'nı araştırırken buldum sizi.
              bu da geçer....

Yorum

siteyi bipolar rahatsızlığım hakkında bilgi ararken googleda buldum.çok memnunum.

Yorum

googleden buldum bulduğum içinde mutluyum
                  imkansız diye birşey yoktur

Yorum

bende arama motorlarindan taniosdim benim kullandigim bi ilacim var onu arastirirken tesadüfen buldum iyikide bulmusum emegi gecenlerin ellerine saglik iyiki varsiniz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: WinK
                      kullandığım bir ilacı(paxil) araştırırken bu siteyi buldum..iyiki bulmuşum
                      aynı şekilde paxil nedir ne değildir diye araştırırken - bu da psikiyatrlara ne kadar güvensiz olduğumu gösteriyor- buldum

Yorum

bende herkes gibi googleden panik atak ve anksiyete yi araştırırken buldum.ilk başlarda üye olmaya korktum.sadece okuyucu oldum.sonra üye olmaya karar verdim.iyikide olmuşum.1 gün girmesen merak ediyorum ne var yok diye ....
                        çok yazı yazmıyorum ama her gün takip ediyorum...

hayat kadere inat seni sil baştan yaşayacağım..AHTIM OLSUN....
                        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

arama motoru

Yorum

Siteye çok zor zamanlarımda üye oldum ve çok bilgi edindim birincisi sosyal fobiyi daha iyi tanıdım ikincisi psikaytra gidemiyordum yazılanları okudukça fikirlerim değişti,gelişti psikaytra gittim şimdi geriye dönüp baktığımda siteye ilk üye olduğum zamanla şimdiki halim arasında dağlar kadar fark olduğunu görüyorum.İyiki böyle bir paylaşım platformu var(mış) çok şükür şimdi kendimi daha iyi hissediyorum.

Yorum

Re: Sitemizle (Psikoloji PORTALI ) Nasıl Tanıştınız?

Orjinal yazı sahibi: psikolog
                              Herkese Merhaba,

Acaba sitemizle nasıl tanıştınız. Arama motorlarında gezinirken mi? Ya da arkadaş tavsiyesi ile mi? Ya da daha başka bir yolla mı? Belirtirseniz sevinirim. Bir de anket ekliyorum sonuçlar rahat görünsün
                              Bir arkadaşımın sorunu vardı hem oradan hemde bir arkadaş tavsiyesi bu kadar yani...
                              '' Okyanus yürekli dostum! ...''kafkasyali36

Yorum

googLe sayesinde tanıstım sitenizle ve iyiki de üye olmuşum..
                                çok faydalı bilgiler var inş bnde sorunlarımı çözebilirm

Yorum

İşleniyor...
                                X