Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sitemizle (Psikoloji PORTALI ) Nasıl Tanıştınız?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• içinde bulunduğum olumsuz duruma çözüm arayışı içindeyken arama motoruyla buldum.İyiki de bulmuşum...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: audio
      google :arrow: search "psikoloji" :arrow: önüme ilk çıkan site...
      aynen

Yorum

• çare ararken

Yorum

• sorunlarımın cevabını araken.ve ilk açılan sayfaydı.hemen üye oldum.teşekürler.....
          testinin içinde ne varsa dışınada o sızar

Yorum

• IQ ile ilgili bir soru aratırken buldum.

Yorum

• Ben siteyi, okuduğum bir kitapta yer alan link adresine girerek tanıdım. Ancak ankette seçenekler arasında bu olmadığı için (dergi) opsiyonunu işaretledim.

Site tanıtımını yaygınlaştırmak için, Halkla İlişkiler çalışmalarına ağırlık verilmesinde yarar vardır.

Her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim.

Yorum

• Hatırlayamıyorum şuan..

Yorum

• tesadüfen arama yaparken buldum

Yorum

• Anksiyete ile ilgili bildiklerimi geliştirmek isteğindeydim ve google da karşıma çıkıverdi..

Yorum

• Ben daha yarım saat önce üye oldum... Google'da 'Psikolog nasıl olunur?' konusunu araştırırken bu siteye rastladım...Ve baktığım konuya yorum yazma isteği geldi birden...O yüzden
                      To perceive is to suffer...

Yorum

• google birader gösterdi ben de birçok psikoloji sitesine girdim çoğunda soru soruyosun muhattap alan yok çoğu siteyi bırakmış gitmiş en son burayı gördüm derdimi buraya yazayım dedim baktım ki insanlar ilgileniyor eee hoşuma gitti tabi

Yorum

• Aşık olmuştum derdime çare arıyordum bide baktım burdayımm..=)))))
                          Durakta üç kişi
                          Adam kadın ve çocuk
                          Adamın elleri ceplerinde
                          Kadın çocuğun elini tutmuş
                          Adam hüzünlü
                          Hüzünlü şarkılar gibi hüzünlü
                          Kadın güzel
                          Güzel anılar gibi güzel
                          Çocuk
                          Güzel anılar gibi hüzünlü
                          Hüzünlü şarkılar gibi güzel

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: aloneman86 View Post
                            Aşık olmuştum derdime çare arıyordum bide baktım burdayımm..=)))))
                            Çok güzel ))))))
                            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

• kafayı yerken buldum.cözüm insanın kendisinde aslında ama o psikolojiyi asılıyacak insanların yardımıyla ancak başarabiliris.burda birbirimize aşılayalım :P
                              ....Engeller Takılmak İçin Değil,Aşılmak İçindir....

Yorum

• siteyi 2006 da google dan bulmuştum üye oldum aradan baya bi zmn geçti üye adımı şifremi unuttum derken bir kaç gün önce başka bi siteden arkadaş tavsiye etti yeniden üye oldum

Yorum

İşleniyor...
                                X