Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sitemizle (Psikoloji PORTALI ) Nasıl Tanıştınız?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bende google sayesinde buldum =)

Yorum

• bende takintilarim yuzunden canim siggindi hep bi care ariyordum oturdum bilgisayardan sikintimi yazmaya basladim ve siteniz cikti

Yorum

• Desyrel'e borçluyum

Yorum

• 3-4 yıl önce bu başlığa birşeyler yazdığımı hatırlar gibiyim ama neyse kim uğraşacak şimdi eskileri karıştırmaya..

let me go

Yorum

• psikoloji forumu varmidir acaba diye google dan psikoloji form yazip aradim burasi cikti girdim uye oldum

Yorum

• Cok yasa Google Amca))
              Ben ne oldugumu biliyorum

Yorum

• hatirlamiyorum hafiza gitmis yakinda saclarima beyazlar da duser

Yorum

• bende google amca sayesinde...

Yorum

• Siteyle aşagı yukarı 5 yıl once tanışmak kısmet olmuştu ,ancak işlerimin yogunlugu ve başka sitelerde yoneticilik yapmam nedeniyle bir muddet uzak kaldım ama yine işte buradayım .

Başlıgın açıldıgı ilk gunlerdeki yazıları okudugumda eski arkadaşlarım ve o zamanki guzel anılarımız canlandı bir çogunun , şu an siteye pek girmediklerini gordum inşallah yine bir gun eski gunlerdek gibi bir araya geliriz .
                    ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

• hatırlamıyorumki

Yorum

• Aşk acısı çekiyordum ... Depresyondaydım ... Kankam kazık atıp sevgilime yavşamıştı ... Sevgilimle aramıza mesafe girdi onun yüzünden ... Psikoloji nasıl düzelir adlı araştırma yaparken karşıma çıktı.
                        Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Yorum

• hatırlamıyorum.

Yorum

• Google sayesinde.

Yorum

• google'da psikolojik bir sorunumu araştırıyordum galiba tam hatırlamıyorum tesadüfen bu siteye girdim çok beğendim ve üye olmaya karar verdim
                              Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

• google da arama yaparkendi heralde tam hatırlamıyom ama sonuçta burdayız işte

Yorum

İşleniyor...
                                X