Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sitemizle (Psikoloji PORTALI ) Nasıl Tanıştınız?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hastalığımla ilgili bilgi almak için nete girdiğimde tesadüfen buldum...

Yorum

• ARAMA MOTORU SAYESINDE COKTANDIR GIRMIYODUM ÖZLEMISIM YAAAAA

Yorum

• sorunlarımı araştırırken google'da gördüm okurken okurken bir baktım üye olmuşum
        çok teşekkürler sitede emeği geçen herkese çünki kendini daha iyi hissetmeme sebeb oldu yanlız olmadığımı benim le aynı korkuları yaşayan bir çok arkadaşın olduğunu gördüm
        saygılar ...

Yorum

• tedavi amaçlı doktorumun bana veridği ilaç hakkında nette araştırma yaparken buldum burayı sadece üzüldüğüm nokta neden daha önce böyle bir yerin karşıma çıkmadığı...Benim için büyük bir kayıp olduğunu farkettim forum içinde gezinmeye başladığımda ama eminimki şu andan itibaren zarar dolu günlerimin karşılığını burdan kar ederek karşılayacağım.Gerçekten ortam ve dostluklar çok güzel

Yorum

• Dün gece buldum...
            Google sağolsun..
            Yüz verip adam ettiysem sıfırla çarpar yok ederim

Yorum

• cipralex i google da araştırırken

Yorum

• herkes bana konuşmalarımdan dolayı sen psikolog olsana derdi...

arkadaşlarıma elimden geldiğince sorarak, anlatarak, örnekler sunarak sosyal yada bireysel açıdan hem dışarıya karşı hemde kedi içlerindeki sorunlara çareler çözümler bulmaya çalışıyorum... gerçi hiçbirinde bilimsel bir tanım yada terim bulunmuyor.. yapmak istediğim sadec onun anlatmak istediğimi tamamen anlaması... emin olmadan birşey söylemedim şimdiye kadar... çok şükür ki kimseyi yanlış yönlendirmedim...

fakat sonunda benimde tıkandığım bir nokta olunca kendimle ilgili sorunumu bulmaya çalıştım ve kendimi burada buldum...

site yapımcılarına, yöneticilerine, katkısı bulunan herkese teşekkür ederim...

Yorum

• Ben de google sayesinde ulaştım siteye...
                  Kurucu, yönetici ve emeği geçen herkese teşekkürler...

Yorum

• zor bir dönemden geçiyorum. google psikoloji yazıları ararken buldum ve hemen üye oldum..

Yorum

• major depresyon+efexor+xanax+Google

Yorum

• kullandığım ilaçla ilgili birşey arıyordum.arama motorundan buldum.iyi ki bulmuşum .süper bi site.yalnız değilim,beni anlayan insanların olması çok güzel.
                        ^^^^eşim ve oğlum^^^^

Yorum

• Ben de google dan buldum. İyiki de bulmuşum. Keşke daha önce bulsaydım. Okb yi araştırıyordum burayı gördüm.

Yorum

• ilişkimde yaşadığım sorunlar yüzünden birgün insanları anlama sanatı diye yazdım.

psikoloji portalı-insanları anlama sanatı çıktı yani direkt tam adını yazmışım

Yorum

• Davranış Bozuklukları ile ilgili kaynak araştırırken siteyle tanıştım.
                              Buradaki paylaşımdan mutlu olacağıma inanıyorum.
                              <div>İNSANLAR YAPTILARINIZI HATIRLAMAYABİLİRLER DAİMA HİSSETTİKLERİNİZİ HATIRLARLAR</div><br />

Yorum

• Psikoloji konusuna baya ilgim var bu aralar Google'dan araştırma yapıyordum bu mükemmel size karşıma çıktı

Yorum

İşleniyor...
                                X