Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Site Yaş Profili (Anket)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 1989

Yorum

• slm

25 oldum

Yorum

• 09.09.1980 doğumluyum düşünüyorumda hem izmir için önemli bir gün hemde bulgaristanda önemli birgün acaba bende önemli bir insan olurmuyum kısmet tarih gösterecek,zaman belki birgün idallerime,hedeflerime ulaşacağım evt 09.09.1980......
        ON YARGIYI YIKMAK,ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA ZORDUR

Yorum

• yas ortalamasini daha yuksek tahmin ediyordum mesela 30 yas uzeri fazla olmali gibi geliyordu bana...nedense ben buradakileri hep doktor ve hasta gibi goruyorum...sen nesin diye sorarsaniz,sormasaniz daha iyi cunku cevabini veremeyecegim sorularin sorulmasi pek isime gelmez...doktor degilim ama birine hastayim 22.12.79
          Öldürmeyen her aci beni diriltir...

Yorum

• Ya parocugum bi konu açtın ki.....

ben valla 22sinde 51 olacagım ..

burdaki yaşları görünce ....allah herkese saglıkve uzun ömür versin

baş öğretmen gibi hissettim

Yorum

• mrb

03/12/79 30 olsam gerek

Yorum

• bu ay 25 e giridm...niye bu kadar büyüdümmm

Yorum

• çoğunluk yaş aralığı 21-25 dışındakiler demekki çekingen.tabi foruma katılanlardan bahsetmiyorum.ben bile çok aşamadan sora bu seviyeye geldim..
                  Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

• 38 yaşındayım

Yorum

• 46 yaşındayım,evi;bi de yedek evi,arabası;bi de yedek arabası,emekli maaşısı;bi de yedek emekli maaşısı olan (mümkünse bi de 'adam gibi adam' olacak) bi beyefendi..aramıyorum,sadece takılıyorum;arz eder,yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim..=)
                      ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun..

Yorum

İşleniyor...
                      X