Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anlamlı Yılbaşı Kutlaması (Resim)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anlamlı Yılbaşı Kutlaması (Resim)

Ne dersiniz güzel bir çalışma di mi?

0
    a:4:{i:967;a:5:{s:12:"polloptionid";i:967;s:6:"nodeid";s:6:"522214";s:5:"title";s:12:"Sıkıntı(lar)";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:968;a:5:{s:12:"polloptionid";i:968;s:6:"nodeid";s:6:"522214";s:5:"title";s:17:"Yapılan Hata(lar)";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:969;a:5:{s:12:"polloptionid";i:969;s:6:"nodeid";s:6:"522214";s:5:"title";s:20:"Hayal Kırıklık(lar)ı";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:970;a:5:{s:12:"polloptionid";i:970;s:6:"nodeid";s:6:"522214";s:5:"title";s:24:"Harcadığınız Fırsat(lar)";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

evet güzel. sanatsal bi anlatım
    Kucuk ınsanların golgelelerının buyuk oldugu yerde,gunes batıyor demektır

Yorum

güzel olmuş

Yorum

evet güzelmiş bir yerden başlamak lazım

Yorum

resim için sağol
          Asla birilerinin umudunu kırma. Belki de sahip oldukları tek şey odur <br />

Yorum

Güzelmiş...

Yorum

çok hoşdu sağol
              Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

güzel anlamlı

Yorum

E bunu her yıl sonu yapabiliriz. Mesela geçen senenin başında da, ondan önceki senenin başında da yapmış olabiliriz! Bu sene de yapalım, gelecek sene de yapalım. Sadece rakamların değişmesi, bizim geri kalan bi sürü değişkenimizi nasıl etkileyebilir ki?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: keşiş
                    E bunu her yıl sonu yapabiliriz. Mesela geçen senenin başında da, ondan önceki senenin başında da yapmış olabiliriz! Bu sene de yapalım, gelecek sene de yapalım. Sadece rakamların değişmesi, bizim geri kalan bi sürü değişkenimizi nasıl etkileyebilir ki?
                    Bazen mutluluğu tekrar yakalamak için rakamların değişmesi gibi hayatımıza bakış açımızı değiştirmemiz gerek.. E eskiler de deneyim olsun Rakamlar bahanemiz olsun keşiş kardeşim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: PaRo
                      Bazen mutluluğu tekrar yakalamak için rakamların değişmesi gibi hayatımıza bakış açımızı değiştirmemiz gerek.. E eskiler de deneyim olsun Rakamlar bahanemiz olsun keşiş kardeşim...
                      Paro farkında mısın, hemen hiç bi konuda anlaşamıyoruz ama hiç de bi tartışma yaşamıyoruz. Ne güzel değil mi farklı fikirlerde olup da arkadaşlığı tartışmadan devam ettirmek

Yorum

Paro farkında mısın, hemen hiç bi konuda anlaşamıyoruz ama hiç de bi tartışma yaşamıyoruz. Ne güzel değil mi farklı fikirlerde olup da arkadaşlığı tartışmadan devam ettirmek
                        Gerçek bir insan olup gerçekçi olmanla ben seni seviyorum keşiş kardeşim. Bir o kadar da merak ediyorum. Hatta sitede birtek seni merak ediyorum. :roll:

Fikir ortaklığı değil dürüstlüktür arkadaşlıklarımı ayakta tutan.. Bana hata yaptığımda hata yapıyorsun diyebilen yani...

Yorum

Sıkıntılar...ım sanırım...
                          Başka aklıma yatan seçenek yoktu
                          Yinede hayat güzel arkadaşlar, hemde çok güzel........

Yorum

Re: Anlamlı Yılbaşı Kutlaması (Resim)

Orjinal yazı sahibi: PaRo
                            Ne dersiniz güzel bir çalışma di mi?

Seninde yeni yılın kutlu olsun parocumm... )))

Yorum

güzel resim..güzel bir anlatım..teşekkürler..

hayalkırıklıkları bana uydu özellikle :cry:
                              büyük sıçrayış için birkaç adım geri gitmek gerekr

Yorum

İşleniyor...
                              X