Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bayan üyelere de aynı anket:D

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bayan üyelere de aynı anket:D

bayan üyelere de yapıyım dedim bakalım karşılaştırma yapalım bi hangi tarz erkeklerden hoşlanıyorsunuz bayanlar
    1
    a:3:{i:1393;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1393;s:6:"nodeid";s:6:"522325";s:5:"title";s:5:"esmer";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"25963";}}i:1394;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1394;s:6:"nodeid";s:6:"522325";s:5:"title";s:6:"kumral";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1395;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1395;s:6:"nodeid";s:6:"522325";s:5:"title";s:7:"sarışın";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    100.00%
    1

arkadaşlar tek yapacağınız şey istediğiniz şıkkı işaretlemek çok mu ozor bişey istedim ?

Yorum

oy verenler neden olduğu için yorum yapabilir mi acaba

Yorum

genelde ılgısı ve sevgısı olsada onemlı olan...etkılnmek ıcın esmer olsun ısterım
        GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

maşallah ankete katılım hat safhada
          yazmasaydım cıldıracaktım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elektraya
            maşallah ankete katılım hat safhada
            evet insanlar katılmak istemior sanırım..

Yorum

ben esmer erkeklerden hoşlanırım bana daha sıcak gelirler ve bence daha bir çekicilikleri vardır hele de dalgalı siyah saçları varsa :lol: :lol: :lol:
              Güneş burada da var, ta ki batana kadar.......

Yorum

sarışın olmasında kumral yada esmer farketmez benm için....heleki sarışın mavi gözlülerden hiç hoşlanmıyorum... ( kıvanç tatlıtuğ hariç...obaşka bişeyyyy) ama istisnalar kaideyi bozmaz...
                <div><br />DEgİsİM RUZGARLARI ESMEYE BAŞLADIGINDA, UYANIKLAR YELKEN ACAR, APTALLAR DUVAR ORERLER...<br /><br /><br /></div>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dishy
                  sarışın olmasında kumral yada esmer farketmez benm için....heleki sarışın mavi gözlülerden hiç hoşlanmıyorum... ( kıvanç tatlıtuğ hariç...obaşka bişeyyyy) ama istisnalar kaideyi bozmaz...
                  aynen sana katılıyorum canım bana da sarışın ve yeşil gözlü erkekler çok itici geliyor.

kıvanç gerçekten başka onun bir sevimliliği var
                  G&uuml;neş burada da var, ta ki batana kadar.......

Yorum

Sanırım kadınların esmer erkeklerden çok hoşlanıyorlar. Desenize bu alemde esmer olmayan erkekler evde kalır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tugrul_Sad
                      Sanırım kadınların esmer erkeklerden çok hoşlanıyorlar. Desenize bu alemde esmer olmayan erkekler evde kalır.
                      eee ne demişler sarışının adı esmerin tadı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sporcu
                        Ben Akdeniz'liyim. Bilen bilir Akdeniz'in insanı esmer olur. Ben de esmerim. Fakat öyle arap esmeri değil. Tenim kara değildir. Sadece saçım, kaşım, gözüm karadır. Temin açıktır. Hatay'daki arap, Adana ve Mersin'deki kürt kökenlileri saymazsanız Akdeniz'in genel görüntüsü zaten budur.

Sarışının adı, esmerin tadı olayına gelince; kendim de esmerim diye söylemiyorum ama size yüzde yüz katılıyorum. : )

Yorum

Ben Akdeniz'liyim. Bilen bilir Akdeniz'in insanı esmer olur. Ben de esmerim. Fakat öyle arap esmeri değil. Tenim kara değildir. Sadece saçım, kaşım, gözüm karadır. Temin açıktır. Hatay'daki arap, Adana ve Mersin'deki kürt kökenlileri saymazsanız Akdeniz'in genel görüntüsü zaten budur.

Sarışının adı, esmerin tadı olayına gelince; kendim de esmerim diye söylemiyorum ama size yüzde yüz katılıyorum. : )
                          :lol: :lol: :lol: :lol:

evet ben de egeliyim sizin gibi tenim beyaz saçım kaşım gözüm karadır, kendimizi övmek gibi oldu biraz ama o kadar da olsun dimi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: silent_-

esmer deyince zaten böyle kapkara bişeyden bahsetmiyor heralde hanımlar. sadece saçı falan siyah olsun ama teni beyaz yada buğday tenli gibi bişey diyorlar ya öyle olsun ama çok bembeyazda olmasın.
                            evet çok kapkara erkeklerden bahsedilmiyor sanımca...

ama ben zenci melezlerede bayılırım eskiden hep bir zenciyle ama böyle çok kapkara olanlarından değil hafif melez tarzı bir erkekle evlenmek istemişimdir :lol:

Yorum

Esmer dedim bende ....Sarışın mavi gözlüler oldum olası hiç dikkatimi çekmemiştir...Benim eşimde esmer...Sarışının adı esmerin tadı derler bilemem artık gerisini

Yorum

İşleniyor...
                              X