Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2.kez dünyaya gelseniz...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 2.kez dünyaya gelseniz...

kim olmak isterdiniz?bu biraz ne meslek edinmek istersiniz gibi bişey oldu ama tabiki göze alan bi insan için hiçbişey geç değil gençler için zaten geç değil ama kraliyet ailesinden olmak için tabi soy lazım o hariç diğerleri sizin isteme ve yeteneğinize bağlı ve biraz da şansa ve tabiki ilgi alanı ve alınan eğitim. bunun için geç kalanlar var daha başlamayanlar var olduğu halden memnun olanlar var ya da şöyle olsaydım daha mutlu olurdum diyenler var peki bunlardan hangisini tercih ederdiniz ?
    1
    a:7:{i:1399;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1399;s:6:"nodeid";s:6:"522327";s:5:"title";s:49:"kraliyet ailesi üyesi;kral prens/ kraliçe prenses";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"42429";}}i:1400;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1400;s:6:"nodeid";s:6:"522327";s:5:"title";s:37:"siyasette ; cumhurbaşkanı başbakan vs";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1401;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1401;s:6:"nodeid";s:6:"522327";s:5:"title";s:48:"çaresiz bi hastalığın tedavisini bulan bi doktor";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1402;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1402;s:6:"nodeid";s:6:"522327";s:5:"title";s:66:"sanat dalında resim, heykel vb görsel sanatlarda dünyaca ünlü biri";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1403;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1403;s:6:"nodeid";s:6:"522327";s:5:"title";s:35:"ödüle doymayan bi süperstar şarkıcı";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1404;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1404;s:6:"nodeid";s:6:"522327";s:5:"title";s:6:"kendim";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1405;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1405;s:6:"nodeid";s:6:"522327";s:5:"title";s:35:"dünyaya gelmek istemiyorum bi daha";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    100.00%
    1

galiba ben yine kendim olmak isterdim tek farkı bu hayatımda yaptığım hataları yeniden yapmaz olaylara daha mantıkla bakardırm....
    Güneş burada da var, ta ki batana kadar.......

Yorum

yine beni sinir bastı bu şerefsizliğin kol gezdiği dünyaya bi daha gelmezdim nerde ikiyüzlü densiz ahlaksız fesat daha aklıam gelmeyen bunlara uygun çok sıfat var hepsi çok mutlu yaşıyo biz hastayız düzelmiyoruz

Yorum

Sosyal fobili olarak bir daha dünyaya gelmek istemiyorum. Eğer bu illetten arınmış bir şekilde dünyaya geleceksem ne olursam olayım.

Yorum

bir daha gelmek istemezdim...

Yorum

medeniyetin henüz ulaşmadığı bir yerde, bilgisiz, saf bir insan olarak gelmek isterdim. belki böyle bir insan olsaydım anksiyete hastası olmazdım :cry:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
              sanatçı olmak isterdim. konusu hiç farketmez. meşhur bir sanatçı olmak, insanların benim eserlerimle kendisini özdeşleştirmesini isterdim, yani onlara tercüman olmak isterdim. olabilirdim de ama çocukluğumdaki yetenekleri geliştiremedim, ailem de o kadar önemsemedi bu yaşa geldik. bundan sonra ne olur hiçbir fikrim yok. ama sanatın çocukluktan pişerek gelmesi önemli bir kıstas.

diğer sanatçı da benim
              gerçi ünlü diilim de resim, müzik, şiir, roman falan yazıyorum :roll: :roll: :roll:
              just a smile

Yorum

ibrahim tatlıses olurdum...

adamda ses var birader 50 yi geçti hala iş yapıyor...

Yorum

Sanat, sanat, sanattt diyorum her zaman e dolayısıyla oyumu o yönde kullanıyorum efenim 8)
                  Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

Yine mühendis olmak isterdim..

Yorum

en çok sanat tercih edilmiş.peki bunun nedeni nedir ?kendinizi daha iyi ifade etmek istemenizden mi?yoksa onun verdiği şöhret mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
                        en çok sanat tercih edilmiş.peki bunun nedeni nedir ?kendinizi daha iyi ifade etmek istemenizden mi?yoksa onun verdiği şöhret mi?
                        İnsan yetenekli olduğunu düşündüğü konularda kendini kanıtlamak ister..Buna dair bir çaba sarfetmemişse bu hep içinde kalır..Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisinde de yer aldığı gibi kendini gerçekleştirmek bir ihtiyaçtır..
                        Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

ben kedi olmak isterdim yemek verene gidip sürtünür yemek vermeyene nankörlük ederdim

Yorum

sanatçı portal 8) 8)
                            just a smile

Yorum

rock yıldızı olmak isterdim. süperstar seçeneği bana göre.

.

Yorum

İşleniyor...
                              X