Duyuru

Collapse
No announcement yet.

düşmanını yanına al karşına değil...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• düşmanını yanına al karşına değil...

semra özal bir röportajında bu sözü söylemişti turgut özala.
    düşmanını yanında taşı karşına alma...
    bu nasıl yapılır fikri olan varmı
    benim bunu yapmam gerekiyor :!: :!:

anlamadım açarmısın?

Yorum

yanında ol ki hain planlarını öğren. :arrow: :!:

Yorum

o hain köfte planlarını açık açık ifade ederse gerek kalmaz taşımana ağırlık verir :lol: :lol:

Yorum

şimdi kişinin düşmanı savaşlarda genelde karşısındadır.tabi yanyanayken birbirine kılıç sallanamaz karşınada olacak
          bizlerde günlük hayatlarımızda düşmanlarımızı hep karşımızdaki kılıç sallayacağğı konuma koyarız
          yani hep karşı karşıya durmayı tecih ederiz
          ama sözde deiyorki onu yanına al :!: :!: :!:
          çünkü;karşında olduğunda sana zarar verir ama yanında olduğunda bişe yapamaz
          ben bunu anladım ama naıl yapılır bu yanına alma işi bilmiyorum
          mesela ben hep düşman diye tasvir ettiğim kişilere onu istemediğimi belli ederek,yüz asarak hep böyle duygusal tepkişlerle belli ederim nefretimi?
          siz nasıl belli edersiniz acaba?
          yanımıza alıp zararlarından korunmak için nasıl bi politika lazımdır?

Yorum

ben gözlerimle konuşurum bu durumda .okda iyi konuşur gözlerim kelimeye gerek kalmadan iki baş bir kazanda kaynarmı kaynamaz :!: :!:

Yorum

mizaha savunma sporu denmesinin sebebi bu sanırım.

Yorum

Benimde bir düşmanım var ve o benden güçlü her konuda oda biliyor bunu ve ben artık pes ediyorum edicem o beni aşıyor biliyordum bunu çoktan beri ama söleyemiyordum söylemek istediğim halde bu sözlerimde
                onunla görüşüp elini sıkıp tebrik edicem.. yenilmeyei de bilmek gerek bazen.Bu sözler gerçekten içimden gelen ve samimimi ciddi duygularım
                o bunu şuan bilmesede kazandığını ilk önce buradan bilsin istedim..
                Saygıyla selamlayıp eğiliyorum önünde o benim liderim artık
                tşklerrr :!: :!:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kinder
                  mizaha savunma sporu denmesinin sebebi bu sanırım.
                  Kafein eksikliginden sanirim; yorumunuzu ilk okudugumda "mizaha" kelimesini Japonca bir kelime gibi dusundum.... Mikado, ya da Mr. Miyagi gibi..... ve Mizaha isimli bir uzakdogu dovus sporu oldugunu dusundum...... Sonradan ayildim

Yorum

Yorum

yani millet,başlığa yorum yaptığınız için teşekkürler.ama neden kel alaka yorumlar olmuz bazıları onu anlamadım :!: :evil: :!:
                      bence bu bir sanat.düşmanla yaşamak zorundaysan eğer yaşam sanatı oluyor
                      ama bi çok kişi bunu yapamadığı için horoz dövüşü gibi bi dövüşün içinde buluyor kendini

Yorum

İşleniyor...
                      X