Duyuru

Collapse
No announcement yet.

akrabalarım hepsinden nefret ediyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• akrabalarım hepsinden nefret ediyorum

küçüklüğümden bu yana hep benle dalga geçtiler hala da devam ediyolar annemi ve babamı da saymıolar babam zaten onların iyi olması için kendini yedi bitirdi şimdi onlara gitcekmişiz o şerefsizlerin bana laf sokmasına izin vercem ha gitmem gidersem de ben de laf sokarım ama onlar kadar densiz olamadığım için üzülüyorum onlar benle stres atıyo ben ise onlara laf atınca bile strese giriyorum bu şartlar altında hala zorla götürmke istiyolar iyi bi kavga mı çıkartacakalr bana amaçları ne

Orjinal yazı sahibi: aguero
    bende nefret ediyorum.
    herkesten kendimden bile,bazen ailemden bile
    aynı duygulara sahibiz sana noldu

Yorum

Anneni ve babanı neden dikkate almıyorlar eğer böyleyse ailen neden onlara gidiyor?
      Her şey güzel olacak...

Yorum

...

bizim sülalede de var bu tip pislik insanlar. genelde hep ayak bağı olurlar ve senin hiçbir şeyi başaramayacağına inanırlar. olur da tesadüfen bir şeyleri başarırsan inanamazlar. her şeyin en iyisi onlarda vardır karşılarındaki insanlar hep ikinci sınıftır...
        bu durumda iyi bir meslek edinip laf söyletmemek lazım... onlar kıskanıp gıptayla bakmalılar sana. o yüzden hep başarılı olmak lazım... (kendime bu sözler)

Yorum

En iyisi o tip akrabalarla ilişkini kesmek.Ben kestim,bayramda da aramayı düşünmüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Moody
            En iyisi o tip akrabalarla ilişkini kesmek.Ben kestim,bayramda da aramayı düşünmüyorum
            babam olacak adam onlarsız bi gün bile geçeremiyo demedikleri laf kalmadı hala onları hoş tutma peşinde nasıl gitmiyim zorla götürmek istiyolar

Yorum

belkide bu sözü söylerken akrabayla ilişkiyi kesmenin büyük günah olduğunu ve zararının asıl kesene dokunacağını bilmiyorsundur
              bize aileme bana neler yaptılar biliyormusun.ama sırf Allah kesme koparma bağları diye emrettiği için onlarla konuşuyoruz.sizde yapın bence

Yorum

Ukalalık şeklinde anlamazsanız konuyla ilgili bir sözüm olacak.Akrabalarınıza, bir başkasına veya kendinize karşı nefretiniz ancak size zarar verir.Bir silah düşünün karşıdaki hedefine değil kullanıcısına zarar versin.Siz böyle bir silahı kullanmak istermiydiniz?Hangi nedenle yapılırsa yapılsın nefret insanın içindeki bir derttir.İçimizdeki dert büyüdükçe bizi bitirir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bilgealp
                  Ukalalık şeklinde anlamazsanız konuyla ilgili bir sözüm olacak.Akrabalarınıza, bir başkasına veya kendinize karşı nefretiniz ancak size zarar verir.Bir silah düşünün karşıdaki hedefine değil kullanıcısına zarar versin.Siz böyle bir silahı kullanmak istermiydiniz?Hangi nedenle yapılırsa yapılsın nefret insanın içindeki bir derttir.İçimizdeki dert büyüdükçe bizi bitirir.
                  yaw haklısnız evet sinirlyim onu geçircwk hap arıyorum bulamadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mumlight
                    belkide bu sözü söylerken akrabayla ilişkiyi kesmenin büyük günah olduğunu ve zararının asıl kesene dokunacağını bilmiyorsundur
                    bize aileme bana neler yaptılar biliyormusun.ama sırf Allah kesme koparma bağları diye emrettiği için onlarla konuşuyoruz.sizde yapın bence
                    Valla bana yıllarca söylemedikleri söz kalmadı.Ben kibar olduğum için cevap veremedim,hep içime attım.Belki de içime attığım için hasta oldum.Onların yaptıkları günah değil mi o zaman?Sırf bayram diye onları affedemem.Herkes ektiğini biçer.Onlar bana ne sevgi gösterdiler ki karşılığını alacaklar.Dindar bir insan değilim ama onların yaptıklarının da günah olduğuna inanıyorum.

Yorum

Hapların çözüm olmadığını düşünüyorum.Kapalı bir yerde iseniz açık bir yere çıkın derin derin nefes alın çiğerlerinizi oksijenle doldurun.Çevrediki güzelliklere odaklanın,imkanınız varsa bir duş alın.Fİziksel ve duygusal olarak sizi tatmin eden işler yapın özellikle iki durumu birleştirin.

Yorum

bana hiçbişey iyi gelmiyo çok kötüyüm

Yorum

Valla bana yıllarca söylemedikleri söz kalmadı.Ben kibar olduğum için cevap veremedim,hep içime attım.Belki de içime attığım için hasta oldum.Onların yaptıkları günah değil mi o zaman?Sırf bayram diye onları affedemem.Herkes ektiğini biçer.Onlar bana ne sevgi gösterdiler ki karşılığını alacaklar.Dindar bir insan değilim ama onların yaptıklarının da günah olduğuna inanıyorum.
                          aynılarını bizde yaşadık.bizde rahatsız olsuk.elbette onların yaptıklarıda büyük bir günah.am söyle bi söz vardırya büyüklük sende kalsın diye..
                          işte akrabalarımızdan bazıları 70 yaşında bile olsalar 7 yaşında kadra cahil olabilrler.bunun için büüyüklüğü kendine saklamanı tavsiye ediyorum sana yani bu benimde yaptığım bişey olduğu için

Yorum

bence de bu kadar pislik olmaz bi insan ALLAH kesme diyor ama adamların bana zararı oluyo laf atılması iyi bişey mi ben haksızlığa katlanamam kardeşim keserim ilişkimi bunların düğününe falan da gitmiycem hep iyi olmaK İÇİN uğraşıyorum elime bişey geçmedi ALLAH beni biliyo ben durduk yere mi böyle yapıyorum byu sefer de kötü olmak için uğraşcam bi psikologum öyle dedi

Yorum

ya kardeşim ben melek değilim yıllarca hep içime attım öbür dünyada hakkımı alcam diye artık burama kadar geldi hırsımın çıkması lazım yoksa ben hasta oluyorum bu çok mu sevap sizce ayrıca ALLAH söz atıldığında cevap verseniz olur demiş ama vermezsensiz daha iyti çünkü o daha sevap ama ben melek değilim sinirliytim uğraşan bin kat bulsun inş

Yorum

İşleniyor...
                              X