Duyuru

Collapse
No announcement yet.

deleted

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • deleted

  deleted
  0
  a:2:{i:1042;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1042;s:6:"nodeid";s:6:"522235";s:5:"title";s:15:"Sakin bir hayat";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1043;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1043;s:6:"nodeid";s:6:"522235";s:5:"title";s:19:"hayatta iz bırakmak";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
  0%
  0

 • #2
  en guclunun bir siniri yoktur ulastiginiz her nokta daha ileri bir noktayi hedeflemeniz demektir. guclu olmak guzeldir fakat yikici yonde guc kullaniliyorsa yanlistir. yani bu guc baskalarini ezerek saglaniyorsa olmasa daha iyi.

  ben hem sakin bir hayat hem de yaratici gucumu kullanarak bir eser birakmak isterim.

  Yorum


  • #3
   Benim için en önemlisi isteklerimi, emellerimi hayata geçirdiğimi görmek.

   Yorum


   • #4
    Re: Sakin bir hayat mı yoksa hayatta iz bırakmak mI?

    Orjinal yazı sahibi: casuspy
    Son zamanlarda düşünüyorum da ben ne için varım? nedir benim amacım?

    ve iki yol karşıma çıktı..ya sakin bir hayat yolu ya da hayatta iz bırakacağm bir yol..Sakin bir hayat benim için uygun ama içimdeki ses ve isteklerim bunun tersini söylüyor..kabına sığamıyor..18 yaşındayım..en güçlü olmak istiyorum..yapabilirim..

    size benim için bir karar verin demiyorum..zaten bunu yapmazsınız..benim istediğim sizin bu konuda ne düşündüğünüz..benim ufkumu açacaktır diye düşünüyorum..esenlikler dilerim..
    18 yaşında birine tavsiyem sağlam bir meslek yolunda ilerlemesi ve iz bırakma yolunda ilerlemesi. Gücünü , yeteneğini sonuna kadar kullan.Tabii bu iz , iyi yönde olmalı.

    Bana gelince, salı günü otuz üç yaşına girecek biri olarak sakinlik içinde yaşamak istiyorum. Okb ve sf gibi sıkıntılar beni çok yıprattı . Sakin ve kendimle barışık bir hayat sürmek istiyorum ömrümün geri kalanında.

    Yorum


    • #5
     iz bırakmak.

     mükemmele ulaşmak için çalışmak ama asla ona ulaşamayacaıgını bılmektir bence gereken.
     Hamdım, Pişdim, Yandım.

     Yorum

     İşleniyor...
     X