Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Neden böyle yapar erkekler?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Neden böyle yapar erkekler?

...............................
    Last edited by MaLTtTt; 30-08-2014, 07:45 PM.
    Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

cevap verecek kimse yok mu? :?

Yorum

Sanırım kendi kendime konuşmam gerekiyor bu başlıkta :lol: :lol:

Yorum

Erkekler neyi neden yaptiklarini soylemek istemiyor belki... olabilir bu..... gizem, seksapel, vs..... falan filan.

Yorum

çoğullaştırarak adamlar neden böyle yaparlarki den ziyade, örnek verdiğiniz tabloda ki beyefendi
          arkadaşınızın hoşlantısını durdurduğunu düşünemeyip, tuhaf bir iç gıdıklayıcılık yapmak istiyor olabilir.

Yorum

ben bir erkek olarak cevap vereyim.. önce olumsuz düşüneyim..
            Olumsuz
            Oğlan kızın bana ilgisi var zaten ben bu kızı argo tabirle "götürürüm" diye düşünüyo olabilir.. Biraz sıcaklık yapıp bunu yapmak isteyebilir.
            Olumlu
            Oğlan beni hakkaten seven biri var diyip kızı tanımak istiyo olabilir veya o ilk teklifte kafası başka kızda olabilir şimdi o kız olmayabilir

Yorum

kendini ağırdan satıyo işte ben sadece kızlar yapar diye düşünürdüm bi kere başıam geldi erkekler de nazlı bu devirde

Yorum

naz yapan erkek hiç görmedim olacağını da sanmıyorum.. mutlaka bir amaçla yapıyodur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uyesiloglu
                  naz yapan erkek hiç görmedim olacağını da sanmıyorum.. mutlaka bir amaçla yapıyodur
                  büyük konuşma benim başıma geldi uydurmuyorum nedeni ise beni hep psilik i nsanların bulması normal insan gbulmuyo

Yorum

benimde burda yazılanlara benzer bir ilişkim var ve ben onunla ilgili başından beri onunla sevişmek istedim ve istiyorum ilişkinin başından beride açıkca ifade ettim bu isteğimi çünkü ben ikimizinde birbirimizi sadece bu yönde(sex) konusunda çektiğimizi düşünüyorum tabikki son kararı o verecek bu konuda tabii bence :roll: :idea: :arrow:

Yorum

.................................................. ..................
                      Last edited by MaLTtTt; 30-08-2014, 07:47 PM.

Yorum

............................
                        Last edited by MaLTtTt; 30-08-2014, 07:47 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
                          erkek olan kesinkez ilgi istiyor. bu psikolojiyi iyi biliyorum. birkaç kez bende yaşadım çünkü. benimle ilgilenen birisi oluyor mesela, ama ben hoşlanmıyor oluyorum. yine de konuşmak istiyorum, onun ilgisi hoşuma gittiği için. bu erkek de böyle bir psikoloji içinde. buna ihtiyacı var. pohpohlanmaya, birisinin onu dinlemesine, birisnin onunla ilgilenmesine oldukça ihtiyacı var. çok tanıdık ve bilindik bir hikaye.
                          iyi de bonnie bir erkek zaten bir kızla bu yüzden çıkar genelde... tutkulu bir aşk arıyosa bilemem.. ancak zaten aşk bir süre bitince oturup konuşamıyosa ayrılır... yani yanlış bakıyosun bence olaya..
                          burda benim tavsiyem kız posta koysun.. vallahi çok işe yarar.. biraz süründürsün falan... değerini anlar aşık olur.. erkekler böyle ne kötü erkeğim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bonnie
                            Orjinal yazı sahibi: MaLTtTt
                            bonnie

ilgi gösteren o kişinin ilgisinden dolayı sonradan ondan hoşlandığın oldu mu? Bunun inancı bu..Sonradan olabilir diyor ama bana kalırsa olmaz..Çocuğun egolarının esiri olacak :?
                            yok çok zor birşey. arkadaşın öyle olmasını istiyor ama bence ilişkisini kessin, sonra hayalkırıklığına uğrar. karşı tarafın davranışı çok bencilce aslında. ben, benden hoşlandığını hissettiğim birkaç kişiyle arkadaşlık olarak devam ettirmek istedim. ama ben böyle yapınca karşı taraf ister istemez umutlanmaya devam ediyor. ne yazık ki bir taraf birşeyler hissederken arkadaşlık da sağlıklı olamıyor. bu kişilerden biriyle arkadaşça buluştum. ama rahat edemedim çünkü onun hayranlığını hissettikçe rahatsız oldum, suçlu hissettim. onun duygularını sömürüyormuşum gibi hissettim. şimdi uzaklaşmaya çalışıyorum ve karşımdaki insan da üzülüyor doğal olarak. baştan uzak durmak en iyisiymiş, ben hatamı farkettim bu anlamda. o yüzden kız arkadaşın bu konuda bence ümitlenmesin. bir süre hoşuna gidecek çocuğun ama sonra sıkılıp uzaklaşacak diye düşünüyorum ben.
                            iyi de belki bir müddet sonra ona alışacaksın.. belki istediğin gibi biri olacak veya öyle biri.. yani bunu bilemezsin.. sen o an ona aynı hissi duymuyo olabilirsin.. yani ben şimdi böyleysem ilerde de aynı duyguda olucam demek çok zor.. ne kadar aşık olursan ol bir müddet sonra o aşk bitecek anlaşmak kalacak.. bence anlaşmak önemli.. aşık olmak falan değil...

Yorum

Ya neden tanımadan bilmeden sahiplenirsiniz insanları sonra da çözmeye çalışırsınız. Yanlış başlamış iyice tanımadan içinde bulunduğu durumu (ilişki ve ilişkiye hazırlık) bilmeden başlayarak. Şimdi artık her şey şans erkek elde var bir ne zararı var artı birin diyen biriyse arkadaşında da aslolan duyguysa işiniz çok zor Üzgünüm
                              Ancak ikisinde de cinsel bir dürtü varsa sorun çıkmaz... En fazla biraz üzüntü olur bitişte. Bu da her bitişte olur zaten.

Yorum

İşleniyor...
                              X