Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangisi daha zor?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hangisi daha zor?

sizce hangisi zor
    gün gelir bunları yaşarız
    severiz, seviliriz ,ayrılırız,gideriz ,kalırız,alışırız
    bazen bu kişi sevdiğimiz olur
    bazen en yakın dostumuz ,arkadaşımız
    bazen aile ferdimiz
    ama bu fiiller karşımızdaki insanın kim olduğuna bakmaz birden ortaya çıkar
    peki bu olaylardan hangisi daha zor hangisi daha dayanılmaz
    0
    a:6:{i:1081;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1081;s:6:"nodeid";s:6:"522243";s:5:"title";s:11:"sevmek mi:?";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1082;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1082;s:6:"nodeid";s:6:"522243";s:5:"title";s:13:"sevilmek mi:?";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1083;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1083;s:6:"nodeid";s:6:"522243";s:5:"title";s:13:"ayrılmak mı:?";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"37532";}}i:1084;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1084;s:6:"nodeid";s:6:"522243";s:5:"title";s:11:"gitmek mi:?";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1085;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1085;s:6:"nodeid";s:6:"522243";s:5:"title";s:11:"kalmak mı:?";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1086;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1086;s:6:"nodeid";s:6:"522243";s:5:"title";s:12:"alışmak mı:?";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    Asla birilerinin umudunu kırma. Belki de sahip oldukları tek şey odur <br />

bunların içinde en zoru bence alışmak :roll:
    Asla birilerinin umudunu kırma. Belki de sahip oldukları tek şey odur <br />

Yorum

alışmak evet en zor olanı alışmak bence, birde gitmek...ve alışmakla gitmeyi birbirine eklersek alışkalığımı bırakıp gitmek işte bu bana çok koyar bunu yapmak en zorudur işte :roll:

Yorum

Severken ayrılmak veya gitmek zorunda kalmak en zoru.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ay-lin
          Severken ayrılmak veya gitmek zorunda kalmak en zoru.
          Aylin'e katılıyorum....
          Bana göre de en zoru severken ayrı kalmaya mecbur olmak...veya ayrılmak...

Yorum

en zoru kalmak....
            nedenlerden dolayı kalmak, vicdan için kalmak, gitmen gerektiği halde kalmak....çaresizlikten dolayı kalmak......

Yorum

Alışmak bence en kolayı. Alışılan kişi, yer, durum değişse de insan zaten her daim alışmaya meyillidir.

Sevmek de kolaydır bence. Çünkü her şeyden önce bu bir ihtiyaçtır. Ama tabi bu benim fikrim. Kavram görecelidir.

Gitmek ve kalmanın zorluğu da rölatiftir. Kişiye ve duruma göre değişir.

Ayrılmak hepsinden daha zor geldi bana. Zira ayrılmak alışılandan veya sevilenden önce kopmayı gerektirir. Koptuktan sonra gitmek yani uzaklaşmayı gerektirir. Ve uzaklaştıktan sonra yeni duruma alışmak için belli bir süreyi gerektirir.
              <div>Yasam cok zalim bir ogretmendir; once sinav yapar, sonra dersi verir. Andre Gide</div><br />

Yorum

"Alışmak sevmekten daha zor geliyor,
                alışmak bir yara bağrımda kanıyor.."
                En zoru bu..

Yorum

hepside zor.sadece zorluk derecesi olayların akışına göre yer değiştirebilir.bir gün en zor olan ertesi gün kolay gelir.ben seçim yapamadım.

Yorum

Ayrılmak ve gitmek sanırım en zoru bunlar. :roll:

Yorum

bence alışmak en zoru. bazen alışırsın vazgeçemezsin, bazen alışmak zorundasındır içinde bulunduğun konuma ama bir türlü alışamazsın...
                      dostluk eskidendi o da &ccedil;ocuklukta kaldı...<br />

Yorum

sevilmek bence en zor olanı sevilmek...
                        hayat, sen planlar yaparken başına gelenlerdir...

Yorum

Severken ayrılmak veya gitmek zorunda kalmak en zoru
                          :roll:
                          okyanusu suya bakarak aşamazsın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lorden
                            Alışmak zaten hepsinin toplamıdır... ve o yüzden en zorudur...

Bir de bence, alışmaya alışamamak...bocalamak...

lorden'e katılıyorum
                            <Bir de alışmaya alışamamak en zoru bu bence>
                            Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
                            Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Alışmak veya diğer bir deyimle söylemek gerekirse; katlanmak zorunda kalmaktır. 8)
                              En zor olan, bu olsa gerek... :roll:
                              Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır.(Mevlana)

Yorum

İşleniyor...
                              X